Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek fel a szüleim...

Nem engednek fel a szüleim Pestre. Mit csináljak hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Na szóval,15 éves lány vagyok,kb 1 órára lakok pesttől. Itt a nyár,szeretnék felmenni Pestre,vásárolni elenni a ismerosokkel,baratokkal. De a szüleim elkezdtek hogy mivan akkor ha elrabolnak,bajba kerulok stbstb. Tudom feltenek,de ennyire azert nem kene. Nem szeretnem az egesz nyaramat otthon tolteni a szobamban. Mit csinaljak hogy elengedjenek? Segitsetek:(
2015. máj. 22. 20:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%
Ki kell harcolnod a függetlenségedet! Lázadj!!!
2015. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
11%
Szüleid sajnos betegek. Beszélj a háziorvosukkal.
2015. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Az leesz😂😂
2015. máj. 22. 20:52
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Mondd el nekik kivel mész, hová mentek, mikor jöttök vissza, ha hazafelé felültél a buszra/vonatra hívd fel őket, stb.

Talán a "kivel mész" a legfontosabb, ha a barátnőid szülei kevésbé aggódósak össze lehet őket hozni a Te szüleiddel hogy megnyugtassák egymást, egy nappali pesti kiruccanástól normális környéken nem lesz bajotok.

2015. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
9%

Pestre nem fel megy az ember, mivel onnan lejjebb nincs. :)

Nekem sosem hiányzott pest, én a balatonra akartam menni. Nem kéredeztem a véleményüket, felültem a biciklire, és elmentem 120km-t. Bár az más világ volt. Ma biztos kivasalna valami bunkó audis. Meg pont akkor még csak egy rablás volt magyarországon.

2015. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
4%
Mivel annó én is ugyanebben a cipőben jártam, azt ajánlom mondd nekik, hogy egy általuk ismert felnőtt is megy veletek. A pesti barátokhoz, akiket még sose láttál nem fognak elengedni. Egyébként teljes joggal, a pestiek nem normálisak, teljesen más az értékrendjük, mint a "vidéki" embereknek. Pontosan ezért is, mert lenéznek mindenkit, aki nem budapesti. Ez szülheti a legtöbb problémát, vigyázz vele! Egyébként az sem árt, ha a barátaid jártak már sokat BP-n, akkor a szüleid könnyebben ráállnak a dologra. Engem 18 éves koromig nem engedtek sehova városon kívül "egyedül" (=barátokkal, megbízható felnőtt nélkül). Zsebpénzt sose láttam. Azért Neked sok sikert!
2015. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
59%

Kedves utolso!

Ugyanebbe a cipobe jartam vegig enis az utaam:)


Udv:

18eves lany:)

2015. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Imádom az ekkora világi barmokat, mint a hatos, látszik, hogy a fővárost maximum a híradóból láttad...
2015. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
1%
Na a sok tespedtpesti szubjektíven lepontozott.:)
2015. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az kellene meg hogy felnottel,ennyi erovel johet velem anyam is nem?:"Ddd ne farassz😂
2015. máj. 22. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!