Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám elfelejtette a névnapom...

Apukám elfelejtette a névnapomat. Hogy mondjam el neki, hogy ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem fordult elő és nagyon bánt. nem értem, hogy felejthette el.

2015. jún. 15. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
te is felejtsd el az ő névnapját
2015. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nevetségesek vagytok. Persze célozgasson, meg büntetésül ő se köszöntse fel, ezek nagyon értelmes dolgok. Miért nem állsz elé és mondod "apa, elfelejtetted a névnapomat". Minek fújod fel és csinálsz belőle ügyet, de ráadásul a háta mögött duzzogva? Őszinteség, nyíltság kiment a divatból?
2015. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Rendesen megdöbbentem néhány válaszon. Gondolom, a kérdező nem hatalmas ajándékokat várt, hanem egy egyszerű gesztust.. Hogy tudják, ma van a névnapja...

Amúgy, kérdező, nekem közel 10 éve "elfelejtik" a név és szülinapomat is :'( Öcsém névnapja 1 héttel az enyém előtt van. Mindig együtt szoktuk ünnepelni régebben, most ki nem nyitná a száját... Párom a szülinapom után 2 nappal beszélt a szüleimmel, akkor mondta nekik, hogy most volt ám a szülinapom. Engem annyiból bosszant, hgoy öcsémnek és a legidősebb tesómnak MINDIG készülni kell rá, torta, stb, de nekem annyi sincs, hogy boldog szüli/ névnapot... Ja, és a legszebb, hogy a szüleim "elvárták" volna, hogy köszöntsem meg öcsémet is, meg apám is ezt-azt kapott névnapjára ( én meg ugye semmit..)


Megszoktam, csak azért akkor is rosszul esik, ha a fb-n idegenek köszöntenek fel, de a saját családomnak eszébe se jut... És írom, nem Ajándékokat kérnék, csak 1 ŐSZINTE KÖSZÖNTÉST!!!!

2015. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!