Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért furcsa az embereknek,...

Miért furcsa az embereknek, hogy jóban vagyok apukám barátnőjével?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok és apa egyedül nevel aki pedig 43 éves. Neki már 2 éve van egy barátnője aki 22 éves. Már eleve ezt nehezen emésztik meg az emberek, de ami nekem még furcsább, hogy azt még nehezebben, hogy én ezt elfogadom sőt jóban vagyok apa barátnőjével.

Nemrég együtt tanultunk nálunk egy csoporttársammal és hazajött apa meg a barátnője. Aztán kérdezi a csoporttársam, hogy az a csaj a tesóm volt-e. Mondom nem, apa barátnője. Erre nagy megdöbbent tekintett és azt kérdezte "úristen, hogy bírom?":) Hát mégis, hogy bírnám?:) Tök jól:) Ráadásul az ilyenek nem egyedi esetek, hanem viszonylag gyakoriak amikor az emberek így kifejezik ezt a dolgot. Múlt hétvégén lementünk Siófokra vacsizni, fagyizni meg sétálni egyet így hármasban aztán feltűnt, hogy ott is elég sokan furcsán néztek ránk. Nem nagyon tudták hova tenni, hogy itt ki-kicsoda:)

Mégis mit kellene csinálnom? Utáljam a csajt csak azért mert éppen nem 35-40 éves hanem csak 22? Ha apa boldog vele és egy szimpatikus lány akkor miért ne lehetnék vele jóba? Mi teljesen barátnői viszonyban vagyunk. Én jobban is örülök neki, hogy apának ilyen fiatal barátnője van nem pedig mondjuk 40 éves. Akivel esetleg nehezebben találnám meg a közös hangot.

Meg eleve az is miért furcsa az embereknek, hogy ők együtt vannak? Apa jóképű pasi, fiatalos, jól öltözik, sportol, ad magára, miért olyan meglepő, hogy egy szép fiatal barátnője van? Szerintem inkább az lenne az érdekes ha nem az lenne:)

Ez az egész helyzet nektek is furcsa? Vagy csak én botlok bele mindig azokba akik szerint furcsa?:)


2015. jún. 22. 08:55
1 2
 11/14 omba ***** válasza:

Én is éltem vagy 15 évet egy 20 évvel fiatalabb nővel, páran megbámultak, de hát...

És nem a korkülönbség miatt lett vége.

Ne törődj ezekkel, az tök jó ha el tudod fogadni apád választását.


Miért volna jobb az, és kinek, ha nem "bírnád"?

2015. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem az ilyen kérdéseket.

Te csak megerősítést vársz afelé, hogy milyen jó nektek, hogy apukád és a barátnője együtt vannak és még te is jóban vagy vele.

Egyébként meg igen, szerintem semmi kifogásolandó nincs a korkülönbség miatt, attól még lehetnek jó páros. És igen, király, hogy te jól kijössz a csajjal.

De azért ne érezd annyira különlegesnek magad, ez nem egy túl egyedi eset. Az meg, hogy az emberek furcsállják... több mint húsz év van köztük. Apukád bármennyire is jól tartja magát, nem hiszem, hogy ezt a húsz évet be tudná hozni. Persze, hogy meglepődnek az emberek, mert általánosságban nem húsz év korkülönbséggel találnak egymásra az emberek, de ismétlem, attól még ezzel nincs baj. Gondolom, te is megjegyzel mondjuk egy alacsony csávót egy magas lánnyal, ez sem az általános, de attól még ezzel sincs baj.

Most már érted? Ilyen az emberi természet. Ezt nevezzük furcsának, ami nem az átlag.

De nem értem, hogy erre te nem jöttél rá magadtól, és ezt idegen emberektől kell hallanod ahhoz, hogy felfogd..

2015. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
Mert az emberek korlàtolt gondolkodásúak. Meg azert, mert folyton beleütik az idiòta orrukat mindenbe, amihez az égvilágon semmi közük.
2015. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furcsa,az én anyàm is nagyon jól néz ki,fiatalos,42 éves,az élettársa 27,már 3 éve együtt vannak,és én is jóban vagyok vele :)
2015. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!