Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi az a MINIMUM ZSEBPÉNZ,...

Mennyi az a MINIMUM ZSEBPÉNZ, ami egy 17-18 éves fiúnak szükséges lehet havonta?

Figyelt kérdés
Az utazási bérlete, kajája, lakása itthon biztosítva van, egyéb nem rendszeres kiadások ( cipő, ruha tisztálkodó szerei stb.)fedezve vannak.Amúgy a család elég szűkösen él..

2015. jún. 26. 14:52
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésben vázolt körülmények között max. 10 ezer.

Ha szűkösen él a család, még annyi sem. Vállalj nyáron munkát.

2015. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
0 forint. Max, ha kér valamire (mozi, barátnővel beülni valahová, akármi), akkor adni neki a szükséges öszeget.
2015. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
12%
Vicces hogy jöttök és próbáltok belekötni abba amit írok. És az-az érvetek hogy "kamu"-t írok. A legjobb meg jön olyan akinek még gyereke sincs! Sajnálom hogy próbálok mindent megadni az egyetlen gyerekemnek, és ez nektek fáj! De tudjátok...még mindig semmi közötök hozzá hogy mennyit költök rá, nincs jogotok beleszólni. A kérdésre válaszoltam ami ki volt írva a többi meg csak kötekedni tudott!
2015. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
0%
Menj már aludni, késő van:D
2015. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
MINDENKINEK nagyon köszönöm a válaszát. Elgondolkodtató, amiket írtok, tényleg. Én eddig nem adtam zsebpénzt, de hétvégék előtt, amikor kért, mindig adtam, amennyit tudtam. Nyaralásra is adtam az idén már egy nagyobb összeget. Azt gondolom én is, hogy diákmunkával keresse meg, amit még ezen felül szeretne.
2015. jún. 26. 20:42
 46/50 anonim ***** válasza:
47%

" de hétvégék előtt, amikor kért, mindig adtam, amennyit tudtam. Nyaralásra is adtam az idén már egy nagyobb összeget."


AKkor mi a kérdés? Máshol ez a zsebpénz.

A fix összeg csak talán azért jobb, mert megtanulja beosztani.

2015. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
IGAZAD van 46-os, -lehet, hogy jobb lett volna úgy csinálni. A jövőben majd így lesz. Köszönöm.
2015. jún. 26. 21:03
 48/50 anonim ***** válasza:
4%
0 forint
2015. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
56%

5 doboz cigi egy héten egy 15 évesnek ,- te aztán támogatod, hogy ne érje meg a 35 éves kort, mi o egy gyárkémény?

gondolom csak nincs ilyen -marha- szulo...aki ilyenben támogatja a gyerekét, ugyhogy én is trollkodásnak minositem.

17-18 éves fiunak semmi zsebpénzt nem adnék, hisz én ruházom, etetem, ha kell neki valamire, dolgozzon meg érte...lehet menni cimerezni nyáron, szépen meg is erosodik tole.

2015. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
0%
Jó lenne tudni, miért pontozta le 0%-ra a sok pistike a 0 forintos válaszomat.
2015. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!