Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim lehet elfognak...

A szüleim lehet elfognak válni mi lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a szituacio hogy anyukam korabban sokmindent elnezett apukamnak pedig volt hogy meg is utotte. A problemak legtobbszor azert voltak mert apa egy nagyon feltekeny tipus. Most pedig anya az utobbi idoben elvileg furcsa volt es apa lehalgattatta a telefonjat es volt egy 15perces beszelgetes a munkatarsaval es hangzanak el furcsa dolgok. Anyat megkerdeztem igaz e a szemembe nezett es lattam hogy igazat mond hogy ez nem igaz, de ez nem eleg. Lehet ez valas lesz es mit tudnek csinalni vagy mi lesz velem? Anyara van minden iratva ha valnak apa nem itt fog lakni, de felek hogy ongyilkos lenne vagy hajlektalan anya pedig lehet nemtudna egyedul eltartani mert o nem keres sokat. Mi lesz itt? 17 F

2015. jún. 26. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
,
2015. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Anyádnál fogsz élni, az ő keresetéből, apád meg gyerektartást fog fizetni, ez a keresetének minimum 20%-a rendszerint.


Apád meg keres albérletet.


Mi a munkájuk amúgy?

2015. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Gondolj bele abba,hogy mi mindent el tűrt anyád és ha ő ki akar egy olyan házasságból szállni amiben bántalmazták is,akkor nagyon helyesen teszi.Ott lesz az ő fizetése,a gyerektartás,és apukád ezen felül még gondoskodhat rólad ha szeretne,ez lenne a minimum.És te is mehetsz diákmelóra?

Egyébként miért érzem azt az írásodból,hogy téged igazából egyáltalán nem érdekelnek a szüleid,csak magadat félted?

2015. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Egy 17 éves ember tudja az ilyesmit. Hány éves vagy igazából?
2015. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

3-as: azért az elég természetes, hogy egy fiatal megijed ilyenkor. Ki ilyen, ki olyan. Ráadásul eddig sem lehetett ez valami túl idilli és biztonságot sugárzó, nyugodt családi fészek:( Én nem érzem ebből a pár sorból, hogy nem érdekelné, mi lesz a szüleivel.


Kérdező: Az alapján, amit leírtál, anyád jól teszi, ha elválik, és ezután csak jobb jöhet. Ha meg úgy alakul, elmész egy kis diákmunkára. Ha továbbtanulsz, akár kollégiumba költözöl, esetleg vehetsz fel diákhitelt, ha szükséges, de kaphatsz ösztöndíjat is. Ha nem, akkor meg hamarosan úgyis lesz állásod.

2015. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Horváth Milla válasza:
34%
Ketszer lesz minden unnep tovb embert meg tudsz ismerni:) en kifejezetten orulok neki hogy igy lett
2015. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Ez ellen nem tudsz mit tenni. Apád nem férfi, az a helyzet, és ezt anyád már biztosan tudja. Leginkább, hogy már meg is ütötte. Neked, és anyukádnak is sokkal jobb lesz nélküle. Anyukád biztosan meg fogja oldani, és apád is. Csak azért, mert nincs hova mennie, azért ne maradjon, hogy tönkre tegye az életeteket. Meg fogja oldani ő is a dolgot.

A másik pedig, ne legyél önző, hogy "mi lesz veled". Anyukádnak ez sokkal nehezebb, inkább neki próbálj meg segíteni valahogyan. Lássa, hogy mellette állsz, és számíthat rád. Pár éven belül te leszel a férfi a háznál.

2015. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es tenyleg 17vagyok . Erdekelnek nagyon is, de Az a gond ha elvalnak eleg valoszinu hogy apa alkoholba folytana banatat vagy esetleg ongyolkos lenne
2015. jún. 27. 01:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez az elozo valaszom is azert olyan osszecsapott mert egyszer mar megirtam csak nyomtam egy visszat a telefonomon es kitorolte.
2015. jún. 27. 01:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád az öngyilkosságot választaná nem tudsz mit tenni,de ezzel fenyegetőzni a legnagyobb fokú érzelmi zsarolás...
2015. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!