Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen igazságtalan és...

Miért ilyen igazságtalan és érzéketlen az anyukám?

Figyelt kérdés

Apukám meghalt kicsi koromban, nincs is róla emlékem. Amikor 6 éves voltam anyukám megismerkedett nevelő apukámmal aki egyedül nevelte hugomat (nem vérszerinti hanem nevelő apukám gyereke). Ekkor volt két éves anyukámat tekinti anyjának és mi is nagyon szeretjük egymást meg aput is.

Most anyunak lett új pasija és apu meg hugom elköltöztek. Nagyon hiányoznak de anyu nem engedi hogy találkozzak velük. Pedig apu is szeretné ha tartanánk a kapcsolatot meg hugom is.


2015. jún. 30. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Anyud szerelmes,és ilyenkor semmi nem érdekli. főleg nem a múlt,és az átélt sérelmek. Mert biztos nem viccből mentek szét.
2015. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom miért mentek szét de attól nekem még ők is a családom
2015. jún. 30. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy?
2015. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz,de sajnos őt ez most nem érdekli. :( ez az eszébe sem jut,mert azt gonolja,ő ezt lezárta. Sajnálom. Sajnállak. De ezen nem fogsz tudni változtatni,ha tartani akarod velük a kapcsolatot,anyud ezt áruálsnak fogja éreznia részedről. Így meg neked rossz. :(
2015. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 múltam
2015. jún. 30. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Nos én úgy gondolom, hogy ha anyukád beengedte anno az apudat és a húgodat az életébe akkor számolnia kell azzal, hogy őket nem lehet kidobni onnan, mint valami megunt ruhadarabot.

Ők is emberek érzelmeik vannak és kötődéseik akkor is ha nem vér szerinti.

Mellesleg anyukád nem várhatja el tőled és a húgodtól, hogy majd az ő kénye kedve szerint fogjátok ki és beengedni az életetekbe az embereket.

Tudod az ember elválhat a párjától de a gyerek az gyerek marad ha nem is az övé.

Olyan nincs, hogy több évnyi együtt létet kizár az életetekből, mintha meg sem történt volna.

Anyukád élje az életét én a te helyedben face-n tartanám a kapcsolatot velük és anyukádnak nem kell tudni róla.

Majd egyszer lehiggad.

Neked ők nem nem egy pasi meg a gyereke neked ők a családod voltak.

Anyukádnak könyörögni nem érdemes te nyugodtan tartsd a kapcsolatot neten aztán ha nagyobbak lesztek összejárhattok.

Végül is anyukádnak sem kell mindent tudnia abban az esetben ha nincs igaza, ha nem rosszat csinálsz végül is nem a piálásról vagy narkózásról hallgatnál nagyokat.

Neked is lehetnek kötődéseid, lelki szükségleteid.

2015. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt amúgy még megértem ha aput már nem szereti. Mondjuk nem tudom hogy lehet egy olyan jó embert elhagyni. De hugomat ő nevelte 2 éves korától. Ő ápolta ha beteg volt, ő kapott anyák napjára virágot öt hívta anyának. Most meg úgy tesz mintha nem is létezne. Szegény tesóm meg szenved mert az igazi anyukája is elhagyta most meg anyu is
2015. jún. 30. 21:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked. Pontosan így érzek. Mert én nem ismertem más apát csak nevelő apámat de mindig olyan volt velem mint az édes lányával. És ő továbbra is szeret és tartani akarja a kapcsolatot. Azért mégis nyolc évig nevelt.
2015. jún. 30. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Halgass a szívedre,ne szakítsd meg velük a kapcsolatot. 1es-4es voltam. :)
2015. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor egy nevelőszūlő sokkal odaadòbb tud lenni, mint egy vèrszerinti. Meg èrtem anyukàdat is, neki sem lehet most könnyű, de probàlj vele beszèlni, hogy te nem haragudtàl meg ràjuk, ès szeretnèd tartani a kapcsolatot velūk, hisz eddig ők is a csalàdod voltak.
2015. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!