Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen igazságtalan és...

Miért ilyen igazságtalan és érzéketlen az anyukám?

Figyelt kérdés

Apukám meghalt kicsi koromban, nincs is róla emlékem. Amikor 6 éves voltam anyukám megismerkedett nevelő apukámmal aki egyedül nevelte hugomat (nem vérszerinti hanem nevelő apukám gyereke). Ekkor volt két éves anyukámat tekinti anyjának és mi is nagyon szeretjük egymást meg aput is.

Most anyunak lett új pasija és apu meg hugom elköltöztek. Nagyon hiányoznak de anyu nem engedi hogy találkozzak velük. Pedig apu is szeretné ha tartanánk a kapcsolatot meg hugom is.


2015. jún. 30. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk nem tudom megérteni az anyukát. Oké, hogy a volt párját nem akarja látni, na de a kislányt, akit 8 évig nevelt? Nem lehet benne túl sok érzelem, ha csak így eldobná a kapcsolatukat...
2015. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!