Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy én másképp reagálok az alloholra, mint ő?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.

Anyám nem tudom, hogy csinálja, de őt már egy pohár bor vagy egy doboz sör megüti. Ha elmegyünk valahova és megkínálnak pálinkával vagy egy doboz sörrel, akkor azonnal könbe szól, hogy szó se lehet róla, mert befogok rugni,meg alkoholista leszek.

Ha a haverokkal iszok, akkor 3 doboz sör után sem szoktam berugni vagy ha hárman megiszunk egy üveg bort attól sem. Ezt azért nem nagy rendsterességel csináljuk mex havi 1x-2x.

De ha ezt anyámnak elmomdanám, akkor agyon is verne.

Nekem ténykeg nem az a célom, hogy anyám tömje belém az alkoholt, csak nem értem, hogy miért tiltsa anyira, mintha valami drog lenne.



2015. júl. 5. 12:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Jól mondta az egyikk válaszoló.

Az alkoholizmus lekiokok miatt alakul ki. Semmi köze, ahoz, hogy valaki hány éves korban iszik először. Ha valaki 25 évesen iszik alkoholt abból is lehet alkoholista.

2015. júl. 6. 17:34
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
Szép gyorsan vedelni szoktak kezdeni az ilyen "jólnevelt" fiatalok 18 fölött, csak nem látjátok. Voltam koleszos.
2015. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 KakiMatyi99 válasza:

Old meg "sutyiban",

oszt vagy zúgivó lesz belőled, vagy nem. :)

Csak kreatívan!

2016. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!