Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megvehessem?

Figyelt kérdés

Én már régóta Sims-ezek, játszodtam az 1-es, 2-es, 3-as verziójával is. Mióta megjelent a 4-es, azóta nézegetem mások videóit róla, meg próbálom mindenhonnan letölteni stb.

Kb. 1-2 hónapja könyörgök apumnak, hogy a saját zsebpénzemből megvehessem, de ő mindig azt mondja, hogy "várj 2 hónapot és ingyen le tudod szedni."

Nem vagyok türelmetlen, tényleg tudnék várni 2 hónapot, viszont én eredeti játékkal még sosem játszodtam.

Én nagyon, de nagyon szeretném ezt a játékot. Mióta elmondtam a szüleimnek, hogy akarom, azóta 0,66-ot javítottam az iskolás átlagomon, többet dolgozok itthon, segítek a házimunkába, viszont őket nem tudom ezzel meggyőzni. Általában engedik, hogy a saját megtakarításomat elköltsem könyvekre, meg fejlesztő dolgokra (pl. a sportolásomhoz kellő kellékek, sakk, sudoku, skandi-k, stb.).

Én úgy érzem, hogy az angol tudásomat is fejlesztené, ha megvenném ezt a játékot.

Szerintetek hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megvehessem? (a pénzemből kitelik, mert sokszor pincérkedtem és abból jött nekem is valamennyi).


2015. júl. 8. 10:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha egyszer megveszed a játékot, utána az mindig ott lesz, nem kell szarakodni majd crakeléssel ha újratelepíted a gépet stb.

De persze álszent lennék, ha azt mondanám, hogy én inkább megvenném, mint , hogy letöltsem.

MIndenki maga tudja.Kérdező, szerintem ha van elég pénzed, akkor mondd meg apukádnak, hogy ezért dolgoztál, ez minden vágyad, hadd költsd már arra amire szeretnéd.

Egyébként meg felülsz egy buszra és elmész egy másik boltba ahol van. Media Markban pl tuti, de a pc játékboltokban is. Még ha isten háta mögött is laktok, biztos van a közelben város, ahol van ilyen bolt.Elmész, megveszed, játszol vele, örülsz neki..kész

Te pénzed, nem értem miért ne költhetnéd arra, amire akarod.:)


(remélem az egyes eredeti windowst használ,és az összes programja eredeti, valamint megveszi a számokat, nem tölti le a telefonjára. filmeket is , csakis dvd-n!!különben nem kell álszenteskedni.. én se dobnék ki több mint 10 ezret, ha ingyen is le tudom tölteni.azért ne hasonlítsuk össze egy bolti lopással)

2015. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%

11.


Nem értem, hogy miért ne lehetne összehasonlítani egy bolti lopással, mert ugyan az.

Ami a boltba kerül, azt is megcsinálja valaki, az is valaki munkája, pont annyira, mint egy számítógépes játék, csak mint írtam, elfogadottabb az, hogy valaki letölt valamit a netről, ingyen.

Ha valaki megteheti, hogy megvegye a játékot eredetibe, akkor vegye meg, támogassa a készítők munkáját azzal, hisz ők is pénzért dolgoznak, nekik is meg kell élniük valamiből. Azért ilyen mocsok drágák a játékok, mert olyan sokan töltik le a játékokat, hogy fel kell vinni az árat a haszonhoz.


Persze nem mondom azt, hogy az is normális, hogy ilyen egetverő árakat adnak meg, ráadásul manapság optimalizálásilag a játékok egy kalap kakinak felelnek meg, de ha valaki megteheti, akkor vegye meg.


(UI: Mielőtt valaki nekem támadna, nem álszenteskedek, én is szoktam letölteni dolgokat. Pl Simset sosem vennék meg, mert rettentő nagy lehúzás.)

2015. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
26%
Eredetiben*
2015. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%
Kezdj el COD-ozni vagy Battlefield-ezni és közben jó hangosan beszélj fülesen a társaiddal! Maguktól meg fogják venni a Sims-et!:)
2015. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is vedd meg. Esetleg érvelj azzal, hogy erősen tanítja az angolt. Én játékokból és sorozatokból tanultam meg angolul...


Amúgy aki nem vesz eredeti játékot, gondolom még soha nem olvasta a kézikönyvet.. ott kerek perec le van írva mit is jelent az torrentezés. Ugyanolyan lopás, mint ahogy az előttem szólok említették.


Amúgy édesapád nagyon rád akarja erőszakolni az ő akaratát, idővel neki is meg kell tanulnia hogy önálló élőlény vagy, és arra költöd a pénzed, amire szeretnéd. Egy Sims 4 meg nem is olyan dolog, amivel kárt tennél bárkiben, főleg magadban.

2015. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi lázadás bőven belefér a te korodban, hogy egy rokonnal megrendelteted. Különben 5 év az lesz a bajod, hogy sehova sem engednek a szüleid és mindenben korlátoznak. :D
2015. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
*múlva
2015. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Mit éreznek azok az emberek akik a saját önnön ignoranciájuk miatt szavaznak le másokat?
2015. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%

Hogy itt milyen becsületes mindenki... Gondolom minden egyes filmet, játékot, zenét megvesztek, semmit nem töltöttetek le soha...:D

Egyébként van oldal, ahol már fenn van, egyik ismerősöm már játszik vele.

2015. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%

Én azért töltök minden játékot ingyen, mert először nem árt megnézni, visz-e a gép; másodszor pedig életemben kb. 2 játékot vettem meg, mindkettő kalap szar volt, persze ezt nem írták a hátuljára. Most, hogy kijött a GTA V, én is így voltam vele hogy na most jól megveszem legálisan.. de aztán mégis csak torrenttel oldottam meg, kijátszottam - és örülök, hogy nem pazaroltam rá 15 ezret. Nem rossz játék, de ennyit nem adnék érte.

Aki meg a tolvajkodással jön, az csak is kizárólag akkor beszéljen ha minden egyes netes tartalomért fizetett kőkemény pénzeket (windows, vírusírtó, photoshop, eszetlen árak vannak).

2015. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!