Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megvehessem?

Figyelt kérdés

Én már régóta Sims-ezek, játszodtam az 1-es, 2-es, 3-as verziójával is. Mióta megjelent a 4-es, azóta nézegetem mások videóit róla, meg próbálom mindenhonnan letölteni stb.

Kb. 1-2 hónapja könyörgök apumnak, hogy a saját zsebpénzemből megvehessem, de ő mindig azt mondja, hogy "várj 2 hónapot és ingyen le tudod szedni."

Nem vagyok türelmetlen, tényleg tudnék várni 2 hónapot, viszont én eredeti játékkal még sosem játszodtam.

Én nagyon, de nagyon szeretném ezt a játékot. Mióta elmondtam a szüleimnek, hogy akarom, azóta 0,66-ot javítottam az iskolás átlagomon, többet dolgozok itthon, segítek a házimunkába, viszont őket nem tudom ezzel meggyőzni. Általában engedik, hogy a saját megtakarításomat elköltsem könyvekre, meg fejlesztő dolgokra (pl. a sportolásomhoz kellő kellékek, sakk, sudoku, skandi-k, stb.).

Én úgy érzem, hogy az angol tudásomat is fejlesztené, ha megvenném ezt a játékot.

Szerintetek hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megvehessem? (a pénzemből kitelik, mert sokszor pincérkedtem és abból jött nekem is valamennyi).


2015. júl. 8. 10:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom, ti a zenéket is CD-ről hallgatjátok, és a filmeket is megveszitek DVD-n. Hagyjuk már...
2015. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 kovpet ***** válasza:
0%

A zenék és filmek letöltése legális Magyarországon, ezért fizetjük az Artisjusnak a matricákkal az átalányadót.


Amúgy meg nem kell Windowst használni, ha nem telik rá vagy sajnáljátok rá. Vannak jobb és ingyenes alternatívák amúgy is. A Photoshop meg pont hogy nem létszükséglet, elég durva csúsztatás annak beállítani.

2015. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Én nem mondtam hogy "nem kellene letöltögetni ti gonosz emberek!" Mindenki azt csinál amit akar.

De ettől függetlenül pl. a játék, zene, film letöltése lopás. Minden kib***szott ember nap mint nap lopkod digitálisan, én is, te is. Ezen nem változtat senki "véleménye", ez egy tény.

2015. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a Sims 4 aránytalanul drága (ellehet vele lenni, de nem ér meg annyit, mint amennyit kérnek érte) és csak kiegészítőkkel jó játszani, amik szintén marha drágák. Én azt mondom töltsd le az internetről (egyedül a Gallery-t nem fogod tudni használni, de nem nagy veszteség). Ha kérsz, küldök letöltő linket. Már rég fent van az egész. Egyedül a legújabb packján dolgoznak még.
2015. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%

1. ellopni? ugyan már... azt ne mondd hogy te nem szoktál letölteni filmeket stb hanem megveszed mindet?


Nem értem miért nem engedi hogy megvedd a saját pénzed azért van,ha te ezt nagyon szeretnéd akkor nem értem.

viszont én tuti nem költenék rá ha egyszer le lehet majd tölteni

2015. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 kovpet ***** válasza:

Miért pontoztatok nullára? Melyik résszel nem értetek egyet? A letöltés tényszerűen nem illegális, ha nem szolgálja közvetve sem a jövedelemszerzést (és fel nem tölt az ember, tehát nem p2p). Az, hogy a Windows pénzbe kerül, szintén nem lehet indok, mert tényleg van ingyenes alternatíva.

Elhiszem, hogy a többség lop, de azért büszkének csak nem kellene rá lenni.

2015. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26-os:

A leszavazásokkal ne igazán törődj, a 2. oldalán egy nyelvtani korrigálás van LESZAVAZVA! Egy korrigálás! Ékes példa miért nem szabad szívre venni a leszavazásokat. Ha valaki az "emberek" kategóriába jön, készüljön fel hogy le lesz szavazva. :)

2015. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 EpicnessOnSquare válasza:

Jó régi ez már, de a #5 és #10 felhasználónak üzenném, hogy mindkét alak helyes. Köznyelvi írásmódja a játszottam.

(Egyes, például erdélyi nyelvváltozatokban előfordulhat a játszódik ige játszódtam múlt idejű alakja is.)

2015. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!