Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözésnél milyen cuccokat...

Költözésnél milyen cuccokat hozhatok el otthonról? Csak az az enyém amire a szüleim rábólintanak vagy az is amiről igazolni tudom, hogy én vettem?

Figyelt kérdés

Nem épp zökkenőmentesen alakul a költözésem és gyakorlatilag egy szatyornyi cucc lenne, amire azt mondják, hogy vihetem. A többit nem akarják adni (bútor, tűzhely, mosógép, hűtő stb.), ezért közölték, hogy az az övék, mert az ő lakásukban van, onnét csak azt vihetem, amibe ők beleegyeznek.

A ház, ahová költözünk a párommal, nincs bebútorozva, így igen nagy szükségünk lenne az összes holmimra.


2015. júl. 11. 14:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda baromság!

Ha a saját dolgomat viszem el valahonnan, az miért lenne lopás???

Az mindegy, hogy honnan, a jog ezt nem nézi, akkor ennyi erővel lopás, ha a szupermarketből kihozom a saját táskámat?


Ha egyszer odavitte a saját vagyontárgyait a szülei lakásába, és most úgy dönt, hogy elhozza onnan, az NEM lopás.

2015. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%

Nyilvan ha a szupermarketben nyitva tartasik idoben mész nem minősül lopasnak.

De ha epp zarva van akkor nem mehetsz be,ugye?

Godolkozz kerlek.

A haz tulajdonosának otthol kell lennie amikor mész

2015. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
98%
Ő a tulajdonos.... Mondjuk annyiban igazad van, hogy a haszonélvező engedélye nélkül tilos oda mennie, simán feljelenthetik ..
2015. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!