Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagyon hálátlan...

Szerintetek nagyon hálátlan és rosszindulatú vagyok hogy ezt gondolom?

Figyelt kérdés
Anyámról lenne szó,mindig szeretett engem és óvni akart és én is szeretem,de olyan a stílusa amit nehezen tudok elviselni,rosszindulatú másokkal szemben és előre ítélkezik,elítél másokat apróságok miatt,és nem szeretem ezt a stílust,én alapból pozitívan állok az emberekhez és akivel lehet én jóba akarok lenni,és egyszerűen nem bírom elviselni ezt a stílus,meg azt hogy lealacsonyítja a személyiségemet és az intelligenciámat,még mindig úgy bánik velem mintha 12 éves lennék (17 vagyok) és azt hiszi hogy nincs kifejlett öntudatom személyiséggel együtt (ebbe úgy se fogtok egyet érteni mert még csak 17 vagyok),amikor meg az empátiáról beszélek neki,mert ilyen téren szeretném kicsit jobb útra téríteni egyből lehord,szerintetek bűn vagy hálátlan dolog hogy annak ellenére hogy tisztességesen felnevelt,óvott és szeretett én is szeretem de nem bírom a stílusát nem mindig szeretek vele beszélgetni,sőt...
2015. júl. 12. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy az, egyszerűen neki másmilyen a személyiség. Szeretheted attól, hisz az anyukád, az meg már más kérdés, hogy ilyen -és bocs a kifejezésért- alja stílusa van.
2015. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hálátlan vagy, hanem kamasz.
2015. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából van néhány ember akit bír azokkal kedves meg ilyenek,de akiket nem ismer legalább 5 éve azokat bármilyen neki nem megfelelő cselekedetért elhordja mindennek és elítéli,és mostanában azt vettem észre hogy bármi amit én teszek az őt idegesíti,van amikor főz és egész nap először megyek le hozzá a konyhába inni egy pohár vizet és elkezd velem ordibálni és megkérdezem hogy mi a baja és azt mondja hogy idegesítem és hogy menjek fel a szobámba,szóval az normálisnak mondható hogy szeretem de a stílusát nem bírom elviselni?
2015. júl. 12. 21:52
 4/6 A kérdező kommentje:
2. amit legutóbb leírtam én azt 5 év múlva se tudnám tolerálni,lehet hogy más igen de nincs ekkora lelki békém
2015. júl. 12. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Engem is zavarnának ezek a dolgok.

Hálátlan akkor lennék, ha nem értékelnéd, amit érted tett és tesz, nem segítenél neki, ha kell, szülő-gyermek közt elvárható dologban meg ilyenek. Az, hogy más személyiséged van, nagyobb empátiád, több emberismereted vagy akármi, ezek csak példák, nem tudhatom... Nos, ezzel nincs baj, természetesen. Max. megpróbálhatod megérteni, ha nagyon zavar, beszélni vele, hátha kiderülne, hogy ugyan nem jogos valami Neked apróság miatt elítélni valakit, de az az apróság számára nagy dolog. Néha valóban az van, hogy egy apróság súlyos lelki torzulásra utal vagy az ember úgy gondolja, hogy igen (nekem pl. extrém durva az a sokak által nevetnivaló, kedves dolog, hogy pl. a férj az utolsó morzsáig felfalja a feleség által nagy gonddal készített sütit, s annak egy falat sem marad, pedig szeretett volna enni belőle - én itt eléggé elítélem mindkét oldalt s kapitális bunkóságnak tartom a férj viselkedését. extrém esetben elmagyarázva lehet enyhébb a megítélés, de alapvetően ilyet az ember nem csinál azzal, akit állítólag szeret, de még azzal sem, akit nem).

2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Költözz el ha nem tetszik! Én is előítéletes vagyok, és az esetek 95%-ában igazam is van! Majd rájössz , kislány.
2015. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!