Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt kértem a páromtól, hogy...

Azt kértem a páromtól, hogy láthatásra ne hozzánk hozza a gyerekeit, hanem bárhol máshol oldják meg azt. Jogosan haragszik ezért? Hogyan beszéljük meg?

Figyelt kérdés

A páromnak 2 gyermeke van az első házasságából (13 ás 16 évesek). Eleinte megpróbáltam jó viszonyt kiépíteni velük, de hamar kiderült, hogy ők erre nem hajlandóak, sőt ott tesznek nekem keresztbe ahol és amikor tudnak. A féltestvéreikkel és az én gyermekeimmel is csak gonoszkodni tudtak. Csak annak örültek, ha bosszúságot okozhattak.

Hosszas mérlegelés után a héten megkértem a páromat, hogy inkább más helyet válasszanak a láthatásokra, mert én többet nem szeretnék találkozni velük. Végül olyan vita kerekedett, hogy az egyik barátjához ment aludni. Ma este elméletileg hazajön megbeszélni a dolgokat, de nem tudom, mi fog belőle kisülni.


Szerintetek ilyen esetben mi lehet a megoldás?


2015. júl. 15. 13:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Azt a részét bevallom nem értem, hogy azt írod, láthatásra jönnek a gyerekei, utána pedig, hogy ti nevelitek a párod gyerekeit is.
2015. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, te egy notórius hazudozó vagy. Úgy változtatsz mindig a történeteden, hogy magadat jobb színben tüntesd fel. Nem hiszem már egyetlen szavadat sem.
2015. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
88%

Aki nem érti, annak írom:

A pasinak ez a 3. házassága.

Az elsőből van 2 gyerek, akik nem velük élnek.

A másodikból vabn 3 gyerek, akik velük élnek, a kérdezőnek is van 2 saját (korábbi házasságból), akik velük élnek.

Közös gyerek nincs.


Tehát a pasinak 5 gyereke van.


Kérdező, cáfolj meg, ha nem érteném jól!

2015. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!