Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval,anyáék régebben majdnem elváltak,emiatt apa kiment külföldre dolgozni.Már 1 hónapja itthon van. Ma este épp a konyhában voltam,és amikor onnan jöttem ki,akkor megláttam,hogy az édesapám egy szexpartner kereső oldalon egy nőnek ír üzenetet.Ekkor beszóltam neki,hogy szerintem törölje az előzményeket...Nem tudom,hogy szóljak-e anyának,hiszen ez az ő dolguk..meg nem akarok megint nagy családi balhét. (az apám anyának játssza a mintaférjet)

2015. júl. 15. 22:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Meg rátesz az is,hogy láttam,mit írt a nőnek apa. ezt ha nem gond,nem részletezném.
2015. júl. 15. 23:16
 12/17 anonim válasza:
50%
Az én szüleim kapcsolata teljesen ugyanez, csak az én anyám tud erről. Szerintem mond meg az anyukádnak, mielőtt csalódást okozna az apád. 15/f
2015. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Ez a vallásosság nem vonatkozik apádnál a megcsalásra? marha érdekes felfogása lehet. Anyukád meg meggebed a munkába. Inkább a gyerekek igyák meg a levét mindennek.

Elég felnőttnek érezlek, hogy magad is tudod a kérdésedre a választ. Tedd azt, amit a szíved diktál, ne félj.

2015. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 15. 23:23
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Anyukád szemszögéből nézd a dolgot. Van egy férje, aki (lehet, hogy) megcsalja. Illetve van egy gyereke, aki tud erről. Szerinted anyukádnak hogy esne, ha végül mégis valahogy kiderülne a dolog (nem általad) és azt is megtudná, hogy te is tudtad?!

Sajnos én is voltam ilyen helyzetben, az én apám a szemem láttára csalta meg anyukámat. Én elmondtam anyának, aki el is vált apámtól és azóta is hálás azért, hogy volt bátorságom elmesélni neki.

2015. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

Tehát kijöttél a konyhából, láttad hogy szexpartnerkeresőn ír és azt is hogy mit. Nem mondom jó szemed van!

Ha elmondod úgysem lesz már nyoma, hiszen ahogy mondtad neki kitörölte. Utána viszont meglátod milyen lesz a kapcsolatod az apáddal, szerintem napi szinten kapod majd a legdurvább szívatásokat, örülhetsz ha nem kapsz pár taslit is mellé.

2015. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Magyarán én vagyok s hibás,mert láttam a nyomát,hogy apa csalja az anyámat.Értem.Az apám amúgy is egy undorító alak,nem nagyon látszik hogy szeretne.Eddig sem volt felhőtlen kapcsolatom vele.Mindig is arról álmodtam,hogy egyszer megváltozik és foglalkozik majd vel(em)ünk.A többieknek pedig szeretném megköszönni a válaszokat,sokat segítettek :)
2015. júl. 16. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!