Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ez nagyon szánalmas...

Most ez nagyon szánalmas volt? Egy kicsit távolabbi családtagomnak bőgtem arról hogy szerintem nem szeretnek a szüleim.

Figyelt kérdés

Lehet,hogy rossz a kategória. :/ Szóval,egész nap nagyon depis hangulatom volt,és úgy éreztem,hogy nem szeretnek a szüleim,stb.,és az unokatesóm előtt elbőgtem magam,és amúgy tök rendes volt,meg minden.De félek,hogy nagyon szánalmas volt,mert évente egyszer találkozunk csak. :/

Szerintetek?

Amúgy bocsi hogyha kicsit értelmetlen a szöveg.



2015. júl. 18. 13:32
 1/4 Gyémántlány ***** válasza:
95%

Semmi gond, végül is mégis csak egy rokonodról van szó, a családod tagjáról, valahány százalékban ugyanazok a gének alkotnak titeket.

Meg amúgy is, sok ember "jobban" érzi magát attól, hogy meghallgatja mások problémáit, mert ettől érzi, hogy megbízol benne, és érdemesnek találod arra, hogy komoly dolgokról beszélj neki. Lehet, hogy pozitív irányba mozdítja majd ez a kapcsolatotokat.

Az ember néha kifakad, ezt ő is tudja, valószínűleg ő is fiatal, és tudja, milyen érzés a kamaszkori aggályokkal viaskodni. Nem hiszem, hogy szánalmasnak tartana.

2015. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pozitívum, mert arra asszociálhat, hogy annak ellenére számít a véleménye neked. Bár kort nem ártana tudni, de máskor talán közelebb rokonnak kéne aki tud is segíteni pl nagyszülő, testvér.
2015. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszi szépen a válaszokat. :)
2015. júl. 18. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szánalmas. Valakinek ki kellett öntened a szíved, ő ott volt, ráadásul rokon is.
2015. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!