Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Egyik nap csak úgy a semmiből az anyám leszidott, hogy miért nem gyomláltam meg a a kerti növényeink, holott egy szóval sem említette hogy kéne. Azzal jött hogy a velem egyidősek mind ezt csinálják (!).... Pedig nem vagyok lusta. Többször kitakarítottam már a házat stb... Ha normálisan megkért volna, semmi gondom nem lenne! Nem vagyok elzüllött sem. A tanulmányi eredményem is elég jó, de ő semmivel nincs megelégedve. Néha örülnék ha megdícsérne bármi miatt is! 15/L

2015. júl. 19. 10:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*írtam
2015. júl. 19. 12:28
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, nekem anyukám felfogta, hogy nem veszem észre magamtól, hogy mit kell csinálni. Nyilván azt látom, hogy a mosogató tele van, de engem emberszámba vett, és mindig várt egy lista, hogy pl. válogatott be fehéreket, indítsam el a mosógépet, stb.
2015. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
A vécében is ki volt írva, hogy "Húzd le, ha végeztél, és mossál kezet!" ?:DD
2015. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha szerinted a kettő ugyanaz, akkor kicsit debil lehetsz.


Nem tudom, én mikor hazaértem az iskolából, nem görnyedtem be a mosógépbe, hogy na, van-e itt valami. A szart is látom magam mögött, lehúzom, de amit nem látok, azt nem tudom megcsinálni.

2015. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó válaszolóval! Attól hogy éppen valamire nem gondolok, hogy meg kéne csinálni még nem jelenti azt, hogy lusta vagyok. Ha szólnak megcsinálom! Ha eszembe jut valami azt is! De arról igazán nem tehetek, ha valamire éppenséggel nem gondolok! Nem hiszem, hogy más tizenévesek a saját akaratukból csak úgy megkapálják a kertet! Ne röhögtessetek már! Szerintem olyanért ordibálni amire meg sem kértek azért mégsem normális! Hány gyereknek jár ezen az esze?? Őszintén??
2015. júl. 19. 15:15
 16/16 A kérdező kommentje:
Meg nem hiszem hogy akik itt okoskodnak azok 40 fokban dolgoznának-e a tűző napon!? A ruhákat magamtól is ki szoktam mosni, porszívózok,ruhákat hajtogatok stb... Nemhiszem hogy 1 dolog miatt amire nem gondoltam ennyire szerencsétlen lennék.
2015. júl. 19. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!