Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tehetik ezt velem a...

Hogy tehetik ezt velem a szüleim, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyáék válófélben vannak, és az utolsó kiskanálért is képesek lennének beperelni egymást. Anya és apa is nekem magyarázza hogy mekkora szemét a másik, de apa azt is hozzá tette hogy amúgy az új nője üzeni, hogy reméli hogy nem fogok mindig a nyakukon lógni (kösz az infót tényleg). Mivel apa lelépett nincs pénzünk fizetni a lakást, és éjjel nappal dolgozok, pedig még a sulit sem fejeztem be. (igen 20 évesen még nem érettségiztem le mert annyira belebetegedtem az érzelmi zsarolásba hogy öngyilkos akartam lenni, és hónapokig pszichiátrián kezeltek, nem baj anyáék addig is nyugodtan ölhették egymást -.-) Megszakadok már a melóba a 35 éves bátyám meg csak itthon fekszik és nem csinál semmit, ő csak a féltestvérem, más az apja, úgyhogy újabban ő lett a szent mert csakis anya pártját fogja, és folyton arról dumál nekem hogy mennyire nem érek semmit és kezdhetnék már valamit az életemmel. Mondja ezt ő 35 évesen, pedig még itthon lakik, és még azt sem engedi hogy a barátom itt legyen, nem mintha bármi köze lenne hozzá hogy a saját szobámba mit csinálok. Ő az egyetlen akiért még van kedvem élni, de a családomat zavarja és képesek a fejemhez vágni hogy költözzek el ha nem tetszik valami. Oké hogy 20 éves vagyok, de még szeretnék leérettségizni, esetleg tovább tanulni, bár kétlem hogy itt bárki is támogatna. Nem tudom mit tehetnék, nincsenek rokonok akikhez költözhetnék, de már nem bírom ami itt megy. Valami ötlet?
2015. júl. 21. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolog, hogy az 54% v kevesebb az nem komolyan segit? Nem jutott eszedbe, hogy 1*-r mindenki kezdő! Te ? éve nyomkodod, hogy elérted a 77%-t?
2015. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Költözz albérletbe, dolgozatok a barátoddal és probélj leéretségizni.
2015. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!