Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtathatnám el a...

Hogyan fogadtathatnám el a szüleimmel, hogy fekete barátom van?

Figyelt kérdés

Egyetem miatt másik városban élek, így nem tudják, hogy mikor hol kivel találkozom. Már hónapok óta van barátom, aki egy külföldi egyetemista. Nagyon aranyos fiú, és ő tényleg szeret, meg mindig őszinte velem. Vannak tervei a jövőre nézve, mérnöknek tanul és most nyáron is dolgozik (igaz, hogy még csak gyakorlat), de nem a kocsmákban/diszkókban tölti az idejét, meg nem az az első célja, hogy jól berúgjon, még csak nem is dohányzik. Ismerkedtem magyar fiúkkal is, meg ismertem más külföldit is, de egyikük sem volt "ilyen", mint ő.

A szüleim még nem tudják, hogy hónapok óta találkozgatok valakivel, igazából nem is kérdeznek a fiúkról, egyetem előtt nem is lehetett barátom, mert anya nem tartott normálisnak, hogy randizni szerettem volna. Már azon is gondolkoztam, hogy nem is kellene bemutatni őt itthon, mert minek?! Apa nem rasszista, viszont anya.. Egyszer anya lecigányozott egy fekete bőrű családot, húgom kineveti, ha egy fekete embert lát, papám meg megint, mint amit anya csinál, még Lewis Hamiltonra is azt mondja, nagynéném meg undorodik tőlük.. Vagy én vagyok a rossz, hogy beleszerettem egy afrikai fiúba?


2015. júl. 22. 14:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%
Voltam okáig külföldön cserediákként, csere program keretein belül, sok külföldi egyetemista diáknak voltam a mentora. Kedvesek, aranyosak, viccesek. DE! Tökéletesen igaza van az előttem szólók közül párnak, hogy úgy hazudnak, mint a vízfolyás ilyen témákban. A helyedben még minimum egy évet várnék vagy annyit amíg elvégzi az egyetemet. Ha addig is minden további kellemetlen kérés nélkül pusztán miattad veled marad, akkor esetleg bemutathatod. Higgy nekem ezek a srácok kedvesek, de kb annyira tisztelik a nőket, mint a hörcsögöket. Egyik héten ez tetszik, másik héten az. A fehér barátnő menő, élvezik, hogy megbámulják őket és szemrebbenés nélkül hazudnak, ha érzik veszélyben van a kényelmes kis kapcsolatuk. Tudom, hogy a barátod nem olyan srácnak tűnik, félénk, de sajnos a más kultúra egy okos lánytól igenis megköveteli, hogy megfontoltabb legyen, körültekintőbb, türelmesebb.
2015. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
3%
ezek után egy normális srác sem fog veled szóba elegyedni sem, sem pedig érzékeny testrészeiket a szádba tenni, vagy akárhova is. Ha kiderül ez a sötét titkod.. Később a gyerekeid előtt is elég égő lesz ám..
2015. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Látom megjöttek az ügyeletes nagymagyarok, akik szokás szerint csak bunkózni tudnak. A szövegértés viszont már baromira nem megy, hiába a magyar anyanyelv. Ugye 17-es ? A kérdező nem a magyarokat szídta, nem rasszista módon nyílvánult meg. Csupán megjegyezte, hogy sem az eddig megismert magyar, sem pedig a többi külföldi közül nem talált még ilyen embert, mint ez a fekete. A primitív megnyílvánulásaitok alapján ezt el is hiszem.
2015. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
A megcsalásról, kihasználásról, hazudozásról pedig annyit, hogy sok magyarnak sem kell értea szomszédba mennie. Főleg nem a bunkóságért.
2015. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ha meg nem volt egy fiud sem ,gondolom ugy at lehet verni mint a szel:).neki pedig nagyon konnyen megy is a dolog.hidd el ,hogy szerencsedre eleg hamar dobni fog ,csak meg akar fektetni.sajnos sok csajnak egyebkent is (sajnos) "meno" negerrel jarni ,kuriozumnak szamit ,meg a sok nagyon okos baratnovel ki lehet beszelni ,hogy mekkora farka van.tapasztalatbol mondom ,hogy az egyetemista lanyok jo resze eleg sok mindenre kaphato.bocsi a kiveteleknek:)ne mutasd be ,csak ha evekig egyutt vagytok mar es nagyon sokat bizonyitott.
2015. júl. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
7%

Ha az én lányom jönne össze feketével, megkergülnék bánatomban. Sose leszel vele boldog, más kultúra, más mentalitás. Most rontod el az életed!!!

Van ismerősöm, aki arabbal jött össze, az arab visszament a maga fajtájához, az ismerősömet meg itt hagyta 4 gyerekkel Magyarországon.

Na, azt csinálsz amit akarsz, nem az én életem lesz.

2015. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
7%
Nekem nem is kellene olyan lány, aki előttem feketével volt együtt, nem lenne hozzá gusztusom.
2015. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%

23-as a megy a szövegértés, jobban mint neked


"az eddig megismert magyar, sem pedig a többi külföldi közül nem talált még ilyen embert, mint ez a fekete. A primitív megnyílvánulásaitok alapján ezt el is hiszem."


Ez is rasszista,kirekesztő és végtelenül korlátolt kijelentés - nyilván te sem találsz magyar embert, aki szeretni tudna, mert előítéletes és ellenséges vagy a magyarokkal szemben.

Mégis: nem lehet, hogy mindenhol, minden népben, vannak értelmes, jólelkű emberek és ostoba, korlátolt előítéletesek?

Nem kérek feleletet, nem olvasom el, nem kell annyi off.

*

Kérdező:

A probléma a kollektív tudatba gyermekkorba beégett a kulturális háttér: van egy olyan, ismerd meg Kérdező, mielőtt komolyabb lépést teszel: a kultúrsokk

[link]

Mást éreznek szépnek, fontosnak, másik az ünnepeik, másban érzik a világmegismerésének erőit, amelyeket a művészetek és a vallások közvetítenek. Persze, akinek a kultúra a McDonald’snál kezdődik és végződik, annak mindegy, az úgyis csak emberalatti létformát él meg.


egy szép, ünnepi tánc.

https://www.youtube.com/watch?v=aMnjyXuPXRo

2015. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni egyetem?? :D

Amúgy mondd azt "Anyu ha látnád mekkora szerszám van a gatyájába akkor te is beleszeretnél!"

Viccet félretéve. Nyugodtan mutasd be, ha tényleg komolyan gondoljátok ezt a kapcsolatot, akkor egyszer elfog jönni a pillanat amikor be kell mutatni. És jobb előbb túlesni ezeken a dolgokon.

2015. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!