Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mai gyerekekre ránézve...

A mai gyerekekre ránézve gondolják úgy egyre többen, hogy inkább állatokat tartanak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 21:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
38%

A "gyerekek" azok más gyerekei. OLyan rondák, ostobák és kiállhatatlanok, mint a szüleik.


Na, de az ÉN gyerekem, az gyönyörű, okos, értelmes. Ha ránézek, magamat meg az apját, meg az együtt töltött éveket látom és az elkövetkezőkre gondolok.

A gyerek örökre van.

A kutyus, a cicus, sajnos előbb-utóbb ránkhal, és akkor csak a szomorúság marad utánuk.


Az a legteljesebb önzés, ha az embernek gyereke, gyerekei vannak.


Nem gondolom, hogy a kérdezőnek igaza van. Ha mondanak is emberek hasonlót, csak poénnak mondják, nem hiszem az a valódi ok. De nehéz őszintének lenni.

2015. aug. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
57%

ki nem allhatom a gyerekeket. voltam terhes, gond nelkul elvetettem sose bantam meg, ha ujbol terhes lennek (de nem leszek) akkor is elvetetnem .

az allatokat imadom van is ket cicam es egy kutyam.

2015. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

És miben mások a MAI gyerekek, mint régen voltak a gyerekek?

Nem értem.

Más kategória a gyerek meg az állat.

A gyerek túl kell hogy éljen bennünket, az állatoknál el kell készülni arra, hogy elveszítjük.

2015. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
56%
Én inkább a mai felnőttek miatt... annyi veszély leselkedik egy gyerekre, tinire. Régen nem volt ennyi ön- ás közveszélyes alak szabadlábon.
2016. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
34%
igen. az allatot lehet nevelni szeretni, a gyerek sokszor olyan genetikai orokseggel jon a vilagra hogy ha belefeszul a szulo akkor is egy szemetlada lesz belole. Pelda ra hany normalis jo csaladbol akar 3 testver kozul 2 rendes tisztesseges a 3. meg egy tetu alak lesz. en kulonben se szeretem a gyerekeket es hala az egnek nincs is.
2017. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!