Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, anyámmal lakom. Főiskolára járok, nyári szünet van ugyebár, ilyenkor nincs iskola. Nem dolgozom, mert nem érzem szükségesnek. Zsebpénzt nem kapok, nem is igénylem. Van egy kutyánk és a harmadik emeleten lakunk egy lift nélküli házban. Ezt azért emelem ki, mert mindig ez a problémák fő forrása, a kutya levitele.

Most kb 1 hónapja anyám elkezdett bekattanni, mindig mikor menni akarok valahova, azzal példálózik hogy ne menjek mert le kell vinni a kutyàt, és az neki olyan nehéz mert hát nincs lift. (egyàltalán nem nehéz neki, 46 éves, fiatalos, egészséges, egyszerűen csak lusta).


Ma is el akartam menni a barátnőmhöz egy kerti partyra, ahonnan holnap délután jönnék haza. És itt jött a bökkenő. Közöltem édesanyámmal hogy ez lesz, erre teljesen kiakadt, a fejemhez vágta hogy én sose csinálok semmit csak szórakozom, mert kb 2-3 naponta elmegyek valahova este, úgy hogy hajnalban haza is érek, amit igazából észre se lehet venni hogy nem vagyok itthon, mert úgyis csak aludnék abban az időszakban.

Szóval kiabált, hogy én sose csinálok semmit, ő dolgozik "azért hogy neked legyen mit zabálnod amíg mereszted a segged egész nyàron".

Hát bocs hogy szeretnék diplomát szerezni és ahhoz iskolába kell járni ami nyáron szünetel.


Tehát a vège az lett hogy megint mondhattam le a programomat csak azért mert az anyàm lusta levinni a kutyát ma este meg holnap reggel.


A kérdés tehát az, hogy ez csak az én hisztim és hagynom kéne hogy anyám 21 èvesen kalitkába zárjon és a fejemhez vágja hogy nem csinálok semmit, vagy nem? Ès ha nem akkor mi lehet ilyenkor a teendő?

Elköltözni nem tudok mert suli mellett nem tudnék annyit dolgozni hogy fizetni tudjak egy szobát, apám külföldön él, úgyhogy hozzá se tudok költözni, viszont azt tudom hogy ez hosszútávon nem maradhat így.


2015. aug. 1. 15:37
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Attól hogy alpári a stílusod, igazad még nem lesz.
2015. aug. 1. 18:57
 32/34 anonim ***** válasza:
22%
Igazad van, ha nem barátságos akkor jobb otthonhagyni. Nálunk már összeszoktak. Anyukád igazán levihette volna.
2015. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
78%

"21 éves vagyok, anyámmal lakom. Főiskolára járok, nyári szünet van ugyebár, ilyenkor nincs iskola. Nem dolgozom, mert nem érzem szükségesnek."

-Miért is Kéne dolgozni? A te fajtád lenézi a prolit aki 150.000-nél kevesebbet keres!


"Zsebpénzt nem kapok, nem is igénylem."

-Persze, hiszen csak a hűtőt kell kinyitni, meg csak el kell menni a boltba, mert anyuci kiteszi a lóvét!


Ezt le is írod:

Szóval kiabált, hogy én sose csinálok semmit, ő dolgozik "azért hogy neked legyen mit zabálnod amíg mereszted a segged egész nyàron".


Még véleményed is van:

"Az anyàm lusta levinni a kutyát ma este meg holnap reggel. "


Enned sem adnék, ha a kutyát sem lehet rád bízni!


Ti vagytok a mi leendő eltartóink, GRATULÁLOK, leendő értelmiségi!!! Jaj nekünk!

2015. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Nem lehet rám bízni? Ha ilyen ügyesen végigolvastad a válaszokat is akkor látod hogy mindig rám van bízva.


Az meg hogy leendő eltartóid... Szerinted "az én fajtám közül aki lenézi a prolikat aki 150 000-nél levesebbet keres", kik fognak itt maradni ebben az országban eltartani téged?


Nagyon szeretem amúgy az előítéleteket. Semmit nem tudsz rólam azon kívül amiket itt leírtam. Honnan veszed hogy én nem egy "lenézendő proli" vagyok? Én is dolgoztam diákmunkàt 2 évig havi 40 ezerért, a pasim meg akivel együtt laktam napi 12 órát dolgozott havi 130-ért. Igazad van, ettől mentsen is meg az isten, mert amint tehetem lelépek külföldre és vissza se nézek.

2015. aug. 1. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!