Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadható egy szülő részéről...

Elfogadható egy szülő részéről, ha a lányuk egy svéd férfihez megy hozzá feleségül, aki 6 évvel fiatalabb a lánynál (a lány 27)?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha nekik ez így megfelel, miért ne? Mondjuk egy 21 éves (akár fiú, akár lány), nem biztos, hogy kész van már a házasságra, ennyi idősen még az emberek nagyon sok változás előtt állnak általában. De ti tudjátok. Én maximum ennyit mondanék a lányomnak, amit itt is leírtam, de amúgy nem szólnék bele. Bár egyelőre nehezen képzelem el magamat úgy, hogy 27 éves lány anyja vagyok, mert még magam is csak ennyi vagyok, igaz, gyerekem már van, de még kicsi :)
2015. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1%
Én nem örülnék neki, őszintén szólva...Nekem szép magyar lányom van, nem adnám oda svédnek meg semmilyen nem magyarnak se.
2015. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
A korkülönbség miatt lehetnek bajok. Nem azért, mert a 6 év olyan húha, hanem mert a 21 éves előtt rengeteg dolog áll, lehet, hogy a kövi évben találna egy jobbat.
2015. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Én örülnék neki, őszintén szólva...Nekem csúnya magyar lányom van, odaadnám egy svédnek meg bárkinek.
2015. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
"Nekem szép magyar lányom van, nem adnám oda svédnek meg semmilyen nem magyarnak se." El ne szállj már ennyire, szerinted a te lányod a világ közepe attól, hogy pont ide sikerült születnie? Na és ha magyar, akkor mi van?
2015. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Az a nem mindegy, hol tervezik az életüket.

A 21 éves fiú túl fiatal a házasuláshoz.

Ha 5-10 évvel idősebbek lennének, nem lenne túl fiatal már.

2015. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagyok elszállva magamtól, kikérem magamnak. Ezt csak azért írtam, mert nem támogatom a különböző típusú/nemzetiségű emberek házasságát. És nem gondolom, hogy a világ közepe vagyok, csak számomra természetes, hogy a gyerekemnek a legjobbat szeretném. Amúgy a kérdésben is, ha jól értettem, azt kifogásolja a kérdező, hogy svéd. Na meg a korkülönbséget. Ezeket emelte ő is ki.
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
4. :D
2015. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
És ha a gyereked jobban tudja, mit szeretne, és neki a nagy Ő egy svéd férfi?
2015. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Nekem a korkülönbséggel és a nemzetiséggel sincs bajom. Ha szeretik egymást akkor éljenek boldogan. Viszont ragaszkodnék ahhoz, hogy ne Svédországban éljenek.

Van egy barátnőm aki svéd (újságíró) sokat mesél nekem az ottani helyzetről amit igyekszenek titokban tartani vagy a szőnyeg alá söpörni. Még pedig azt, hogy Svédországban minden harmadik 12-70 év közötti nőket megerőszakolnak. A kormány titkolja, ködösíti a tényeket, mert az erőszaktevők 90% bevándorló muszlimok.. A barátnőmet is megerőszakolták 17 évesen, és most azon vannak,hogy összefogjanak, hogy a világ tudjon ezekről a dolgokról. Igaz, már egyre többet hallani erről is, de aki ott él az át is éli a tehetetlenséget. Szóval éljenek bárhol is de ne Svédországban.

2015. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!