Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem birom tovább! Mit tegyek?...

Nem birom tovább! Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

Egyszerüen már nem birom! Anyám folyamatosan bánt,ordibál,veszekedik velem. Minden nap segitek neki de ō mindenkinek azt mondja,hogy nem csinálok semnit. Már többször a fejemhez vâgta,hogy nem szeret és jobb lett volna az abortuszt válassza! A reménytelenség határán vagyok. Már 4 èves koromtol ezt csinálja,mindig megvert..sokszor nem is tudtam miért! 16 èves vagyok ès már ugy érzem,hogy belefáradtam! Apu nem tudd eröl..anya azt mondja,hogy apuval mindig felettem vitáznak,pedig nem igaz..:(( !Mit tegyek? Segitsettek..

U.I iskola idōszakban kollègiumba vagyok..:) jó messze itthonról



2015. aug. 6. 15:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam nem is egyszer..:(( de nem megy tovább
2015. aug. 6. 15:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki ezt csinálná előttem a gyerekével, én rányitnám a kerti slagot! :(
2015. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:(( Sajnos ez már 12 éves koromtól igy van..3-8.-ig vártam menjek kolleszba ne lássam... most alig várom költözzek el... még 2 év pfuu..:((
2015. aug. 6. 15:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen ne segíts többet és igenis légy elég nagy ahhoz hogy szólsz apukádnak, nem kell fölöslegesen mártírkodni, hidd el apád megérti. Egy kollégám mesélte ő csak fogta a cuccait és a nagyszülőtől telefonált, hogy csá már nem lakom otthon. a szülők nem tudtak ezzel mit kezdeni :D szóval legyen már vér a pucádban
2015. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A nagyszüleim 600 km-re laknak.. A suli 200 km-re van..ez nem jó nekem ..:((
2015. aug. 6. 15:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sem csinálnék semmit ezentúl, ebből úgyis költözés lesz 18 évesen.
2015. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!