Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem furcsa anyuék...

Csak szerintem furcsa anyuék gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés

Anyuék nagyon nehezen bocsátják meg nekem, illetve nekünk a párommal, hogy nem házasodunk. Lépten nyomon hangoztatják is ezt. Még a gyermekeinknek is elkezdték mondogatni, hogy milyen jó lenne, ha anya és apa összeházasodnának. Többször tettek különbséget köztem és a testvérem között, mert ő férjhez ment én meg csak úgy kapcsolatban élek. Azt mondogatják, hogy biztos el fog hagyni a párom, biztos megcsal stb.

A nővéremék szuper házasságával meg mindig példálóznak, miközben pontosan tudják, hogy swinger klubbokba járnak (ők vigyáznak a gyerekeikre, mikor "kikapcsolódni" mennek). Minden alkalommal elmondják, hogy milyen szép párt, milyen szép családot alkotnak és ezzel már át is terelik a szót a ti mikor házasodtok össze témára.


Csak nekem furcsa ez a hozzáállás?


2015. aug. 10. 22:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szóval a szüleid attól félnek, hogy megcsal a párod, mert nem vett el, de az már nem zavarja őket, hogy a nővéredék konkrétan (egymás tudtával és beleegyezésével) csalják egymást, mert már házasok.

Biztos, hogy tisztában vannak a szviner klub jelentésével. Nem lehet, hogy valami zenés táncos helynek hiszik?

2015. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%

20-as, úriember lehetsz :D


Amúgy nem értem miért utálják ennyire a házasságot sokan. Oké, nem fontos, meg nem akarnak felhajtást, de jogilag egyszerűbb. Két embert fogni, bemenni az okmányirodába és aláírni a papírt meg nem nagy dolog. No mindegy.

Nézd, még az én szüleim is abban az időben nőttek fel, amikor teljesen alap dolog volt a házasság. Az ő szemükben ez az élet rendje, és nem értik hogy lehettek csak úgy együtt. Más kérdés, hogy a gyereknek kibeszélni szerintem kicsit aljas, emiatt szólnék nekik, de lásd be, nekik az lenne a normális ha házasok lennétek. Nekik a te gondolkozásod fura. :)

2015. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22 nem a házassággal van baj, legalább is nekem nem, hanem hogy ennek 2 ember döntésének kell lennie, addig amíg mindketten akarják, vagy egyikük sem, nincs gond. Azért házasodni, mert a szülőknek ez tetszik? Tegyük fel, megteszik a kedvükért, akkor majd az lesz a baj, hogy pl túl messze laknak, nem találkoznak eleget az unokákkal (vagy akármi, ez csak egy példa)... Egyszerűbb elfogadtatni a szülőkkel, hogy vannak dolgok, amikbe nincs beleszólásuk, mint úgy élni, ahogy nekik megfelel.
2015. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!