Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám jóvá tenni?

Hogy tudnám jóvá tenni?

Figyelt kérdés

Anya nagyon sokat dolgozik, sokszor hétvégén is. Ma reggel elment dolgozni, én meg elhatároztam, hogy meglepem és főzök, lecsót akartam csinálni, amit amúgy is akart. Sajnos nem sikerült, mert a paradicsom megégett. Anya nagyon mérges lett és elkezdett velem kiabálni, hogy miért kell hozzápiszkálni ahhoz, amihez nem értek, meg hogy senki nem kért meg rá, akkor miért nyúlok ahhoz, amihez nem kell. Nagyon dühös és nem szól hozzám. Megkérdeztem tőle segítsek e valamit, erre azt mondta, hogy nem kell, majd én megcsinálom, okoztál már elég bajt.

Én tényleg csak jót akartam, nem tehetek róla, hogy nem főztem még soha. Meg még kicsi vagyok, csak tizenegy éves :(



2015. aug. 16. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez: "De még olyan kicsi, meg eléggé idétlen is vagyok," akkor tenyleg nem kellet volna a tuzhely kozelebe menned foleg ha nem is tudod hogyan kell lecsot csinalni. Szegenykem, persze tudom, hogy csak joszandekbol tetted de ez jutott eszembe, ha annyira kicsinek tartod meg magad akkor ne igy akarj meglepit csinalni! Remelem rendezodik a helyzetetek.
2015. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy kicsi vagyok, hogy nemrég töltöttem a tizenegyet, amúgy szoktam otthon segíteni, mert mosogatni és takarítani már tudok. Meg láttam anyától, hogy kell használni a mosógépet.
2015. aug. 16. 20:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Lepd meg reggelivel. (Ne lecsóval)
2015. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb takarítással lepd meg :) Az én anyukám annak a mai napig örül, hogyha vki megcsinálja, mire hazaér és nem akkor kell nekiállni :)
2015. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ma együtt fogunk főzni :) Nagyon felbosszantották a munkahelyén azért volt nagyon haragudós.
2015. aug. 17. 08:46
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
kamu
2015. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!