Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van aki megbánta, hogy kidobta...

Van aki megbánta, hogy kidobta a gyerekét? Én már nagyon, de nem tudom hogyan tudnám jóvá tenni.

Figyelt kérdés
A fiam 21 éves volt, amikor bejelentette itthon, hogy meleg és össze fog költözni a barátjával. Teljesen elborult az agyam, felpofoztam és üvöltve közöltem vele, hogy akkor azonnal takarodjon a házamból, mert többé nem a fiam. Szó szerint kidobtam, másnap még zárat is cseréltem. A feleségem pakolta össze és vitte el neki a cuccait. Békíteni is próbált, de csak annál dühösebb lettem. Ez már két éve volt, azóta rájöttem, hogy barom módon viselkedtem. A feleségemmel is megromlott emiatt a házasságunk. Próbáltam újra kapcsolatba lépni a fiammal, hogy bocsánatot kérjek, de most már ő nem hajlandó beszélni velem. Nagyon hiányzik a gyerekem, hogyan tudnám jóvá tenni amit elkövettem ellene? Van még rá esély, hogy megbocsát?
2014. júl. 9. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%
hiányzik az, hogy ő beszéljen magasról le hozzád?
2014. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy leírtad ez a gyerekeden is múlik, mennyire bántódott meg. Írj neki levelet, vagy küldj neki emailt, hogy ha képes megbocsájtani, bár mikor haza jöhet, te örömmel fogadod. Mást nem tehetsz. Légy türelmes bizonyára eljön ennek is az ideje .
2014. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

#1 mi az hogy magasról beszéljen le hozzá?! Na mindegy.


Szerintem kérd a feleséged esetleg hogy beszéljen vele, mondja meg hogy sajnálod és szeretnél vele beszélni. Hátha őt meghallgatja.

2014. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem van bőven esélyed. Talán csak évek múlva, nem tudom. Ha nem áll veled szóba, akkor ítj neki egy őszinte leveled, de ne várd, hogy rögtön a karodba ugrik, ehhez idő kell.
2014. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is egyrészt a levél lehet megoldás, másrészt a feleségeddel ha még beszél, akkor beszélj vele, hogy közvetítsen.

De ezt akkor csináld, ha biztos vagy benne, hogy most már el tudod fogadni, hogy meleg a srác. Mert ha csak azért veszed fel a kapcsolatot vele, hogy utána újra veszekedjetek, annak nem lesz jó vége.


Egyébként nagy tiszteletem feléd, hogy be tudtad ismerni, hogy hülyén viselkedtél. Ez is hatalmas dolog!!

2014. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
egyszer beszélgettünk itthon a párommal, megkérdeztem Tőle hogy mi lenne ha meleg/lezbi lenne a gyerekünk??!! És a párom azt mondta (aki egyébként nem igazán kedveli ezeket a típusú embereket, mondhatnám azt is hogy hidegrázása van tőlük) hogy "akkor is szeretni fogom"!!! Nehéz lehet elviselni én nem kétlem, de még mindig "jobb" mintha beteg lenne! Hogy a kérdésre válaszoljak: Írj egy őszinte levelet Neki!
2014. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Irj neki levelet szerintem is, de ne varj azonnali megbocsajtast. Sot lehet, hogy egyaltalan nem bocsajt meg.


Szep dolog, hogy belattad, hogy hibaztal, de ha egy kotel elszakad, az ujra osszekoteskor ott marad a csomo, sosem lesz ugyanolyan, mint regen.

2014. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem megírom a levelet, talán így könnyebb is lesz, mint szemtől szembe.

Abban biztos vagyok, hogy a feleségem segít ebben. Ő azóta a nap óta csak azt akarja, hogy kibéküljünk.

2014. júl. 9. 21:46
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Sok sikert kivanok!


De ugye akkor elfogadod az eletmodjat, ugye? Es szeretettel fogadod a parjat, ugyanugy, mintha lany lenne?

2014. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 kovpet ***** válasza:
31%
Nálam nulla esélyed lenne, gyűlölnélek életem végéig.
2014. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!