Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves szülők! Mit szólnátok...

Kedves szülők! Mit szólnátok ahhoz, ha a gyereketek öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés
És ha két gyereketek van, és mindkettő öngyilkos lenne mondjuk párév különbséggel?
2015. aug. 20. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szülő, de ha lennének gyerekeim és ilyesmi történne velük, biztosan nagyon megviselne.

Egyik távoli rokonom 17 évesen öngyilkos lett. Még nekem is nagyon rosszul esett.

2015. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiatalt láttam meghalni az onkológián. Sok szülő csak vegetált utána, ami egyenlő a halállal.

Erre nincs válasz, ki hogyan élné túl.

Nem tudja az mi a fájdalom, kinek gyerekét nem borítja sírhalom.

2015. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szivem szakdna meg es valoszinu orokke keresnem a mierteket, de mivel nem tudnek tenni ellene, ezert cask annyi maradna, hogy apolom az emlekuket es minden evfordulon belehalnek en is egy kicsit.
2015. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

elgondolkoznék rajta hogy van-e a családban mániás depressziós.

mert ugyanis az öröklődik.

nekem az unokatesóm anyja családja ilyen, a három bátyja és az apja is öngyilkos lett.

az unokatesóm anyja is kezelés alatt áll...

2015. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!