Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözés után vajon minden...

Költözés után vajon minden rossz dolog enyhül?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta gyűlölöm és semmit nem érzek a szüleim iránt főleg az anyámat utálom a legjobban ő terrorizált mióta az eszemet tudom és lelkileg teljesen tönkre tett nehezen ismerkedő zárkózott emberré. Jövőre végzek a suliban és tesómhoz költőzök, nem szeretnék vissza jönni soha többet legalább addig amíg helyre nem jövök.Senki nem képes felfogni még a legjobb haverom se, és nem is érdekli hogy miért akarok elmenni innen, konkrétan egyszer nem voltam egy diszkóban egy barátnőm se volt senkim, de még normális méretben is hozzám való biciklit is 19évesen kaptam.


20/F



2015. aug. 20. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, és megértelek, de ne hibáztasd a szüleidet, mert áldozat lettél, nekem az a tapasztalatom, hogy talán ő, ők is áldozatok voltak :( Persze ez nem mentség, de talán választ adhat. Bocsáss meg neki, és légy vele rendes, amennyire csak megy, és ha külön leszel majd, olyan életet élhetsz, amilyet csak akarsz. Biztos jobb lesz külön, persze csak ha nem őt, őket fogod okolni majd minden szerencsétlenségért akár még 60 éves korodban is, hanem belátod, hogy a saját életedet te tudod irányítani, tudatosan.
2015. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbb. Szokták mondani, hogy a távolság megszépít, és ez valóban így működik.
2015. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatból mondom, hogy így lehet javulni fog a kapcsolatotok. 16 évesen költöztem el anyámtól. 2 évig nem beszéltünk, ma már beszélő viszonyban vagyunk. Most úgy érzed utálod őket, de ha elköltözöl,és nem lesztek midennap együtt..nem lesz a mindennapos feszültség akkor boldogan fogsz velük találkozni arra a pár órára. :)
2015. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Nos, az önsajnálat és mások hibáztatása SEHOVA nem fog vezetni!


Bejed akkor is rossz lesz, mert másokban keresed a hibát.


" konkrétan egyszer nem voltam egy diszkóban"

Erről anyád tehet, ugye? Nme vitt el kézenfogva?????


Keress fel szakembert, mert a világból is kiszaladhatsz, ilyen felfogással sehol nem leszel boldog és sikeres.

2015. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Figyelj nekem nem fekszik ez bocsátos téma, nem is látják be hogy mit tettek...


Anyámnak kiskorában volt rossz élménye nevelő apja felakasztotta magát egy kútban,majd később a nevelő anyja meghalt rákban van két testvére és egy fél testvére akivel nem tarja a kapcsolatot, nekik semmi problémájuk nincs.


De ez még mindig nem indokolja azt amit velem tett.


Igazság szerint a gyűlölet már pár éve átcsapot a semmi érzésbe nálam, egyszerűen nem fognak érdekelni

2015. aug. 20. 22:20
 6/11 A kérdező kommentje:

A diszkó téma = zárkózottság amit = terrorizálás = Anyám


Szóval minden rosszért ő a felelős

2015. aug. 20. 22:23
 7/11 A kérdező kommentje:

Másokba keresem a hibát?


Nyáron dolgoztam rendesen 40°C-ba kemény volt de szó nélkül megcsináltam mindent... Igaz végén dühös voltam a főnökre mert nem hozott vizet csak 1óra múlva, mégse kerestem benne a hibát

2015. aug. 20. 22:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Na mi van ilyenkor miért nem írtok?
2015. aug. 20. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Írunk, de még nem vagy érett, ezért kár bármit is magyarázni... Te életed, költözz el, élj majd ahogy akarsz, ennyi. Haragszol a világra, haragszol a körülötted lévő emberekre, minden dologra van egy kész válaszod- ez nem túl jó. Szerintem leginkább önmagadra haragszol, mert nem tudsz olyan lenni, mint amilyen akarsz...

Az, hogy anyukád nem áldozat, nem tudod megállapítani, attól, mert a 2 tesója pl erősebb lelkületű, és nem rázták meg őket a dolgok.

2015. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól látom 20 éves vagy, ilyenkor a legtöbb ember már szokott dolgozni amúgyis. Költözz el, élj külön boldog életet, a családod sajnos nem te választod meg, nem kell őket imádni, sok szülő meg sem érdemli, de attól még mindig is a szüleid maradnak :) most még sok benned a harag, de ez változni fog
2015. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!