Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözés után vajon minden...

Költözés után vajon minden rossz dolog enyhül?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta gyűlölöm és semmit nem érzek a szüleim iránt főleg az anyámat utálom a legjobban ő terrorizált mióta az eszemet tudom és lelkileg teljesen tönkre tett nehezen ismerkedő zárkózott emberré. Jövőre végzek a suliban és tesómhoz költőzök, nem szeretnék vissza jönni soha többet legalább addig amíg helyre nem jövök.Senki nem képes felfogni még a legjobb haverom se, és nem is érdekli hogy miért akarok elmenni innen, konkrétan egyszer nem voltam egy diszkóban egy barátnőm se volt senkim, de még normális méretben is hozzám való biciklit is 19évesen kaptam.


20/F



2015. aug. 20. 21:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 monta meg a tutit: "Szerintem leginkább önmagadra haragszol, mert nem tudsz olyan lenni, mint amilyen akarsz... "
2015. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!