Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a 7 éves...

Ti mit tennétek ha a 7 éves kislányotoknak olyan szemöldöke lenne mint Brezsnyevnek? Kiszednétek?

Figyelt kérdés
Ő magát csúnyának látja, de nem tudja megmondani mi benne az. Szép kislány aranyos arccal, csak a szemöldöke valóban összenőtt, rengeteg... szülőként mit tennétek, mi a helyes? Így hagynátok? Csúfolják sokat, de mégis csak 7 éves..

2015. aug. 23. 10:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
14%
Nem vinném kozmetikushoz, kiszedném neki. Azért egy szemöldökszedés nem atomfizika, hogy "szakértőhöz" kelljen rohangálni.
2015. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
72%
De egy ekkora gyereknél bizony jobb ha szakember csinálja.
2015. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
62%
Màr ne is haragud 11-es,de nincs igazad.Kozmetikus azért van,mert ezt tanulta,ez a szakmája,ő ért hozzà a legjobban.Szerinted viccből jàrnak nők kozmetikushoz?
2015. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%
En kiszednem magam a lanynak, de ha nem ertesz hozza, akkor kozmetikus. Nekem mindig normalis szemoldokom vt szedes nelkul is, de vt egy anyajegy benne, amiert cikiztek. Levettek , a format picit szedni kellett utana. Inkabb a szedes, mint a cikizes!!
2015. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
17%
Láttam már rengeteg elcseszett szemöldököt, és az, hogy 7 éves, miért jelenti azt, hogy "szakemberhez" kell vinni?
2015. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
Ne csessz ki szegénnyel, vidd kozmetikushoz. Persze hogy csúfokják, ha -és itt kérek elnézést- hülyén néz ki, rettentő ocsmány egy összenőtt szemöldök, elvégre nem az őskorban élünk.
2015. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
18%

"Szerinted viccből jàrnak nők kozmetikushoz?"


Aki szemöldökszedésre jár? Igen.

Olyan, mintha kézkrémezésre járnék manikűröshöz.

2015. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
77%
17-es ez a te dolgod.Én ha megyek arctisztítàsra, a szemöldököm is megcsinàltatom ha màr úgyis ott vagyok.
2015. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

Én is arany középutat választanék: középen (ha összenőtt) és alulról pár szálat kiszednék neki. Gondolkodás nélkül.


Viszont megpróbálnám ügyesen, anélkül, hogy tudatosulna benne, hogy a szemöldöke miatt csúnya. Pl. egyszer elkezdeném szedni a sajátomat, amikor ott van a közelben, és ha érdeklődik vagy csak arra jár, megkérdezném, akarja-e kipróbálni, s akkor megcsinálnám neki.

2015. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
78%
Kérem csonáltasd meg neki! Sosem ertem azokat a szuloket ,akik nem foglalkoznak ,ha a kislanynak ilyen a szemoldoke vagy mar bajusza van....neki lesz nagyon rossz ,hogy csufoljak az iskolaban...kozmetikusnak ez a szakmaja es tudja mit kell hasznalni egy ilyen idos kislanynal:) de keeerlek vidd el
2015. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!