Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a 7 éves...

Ti mit tennétek ha a 7 éves kislányotoknak olyan szemöldöke lenne mint Brezsnyevnek? Kiszednétek?

Figyelt kérdés
Ő magát csúnyának látja, de nem tudja megmondani mi benne az. Szép kislány aranyos arccal, csak a szemöldöke valóban összenőtt, rengeteg... szülőként mit tennétek, mi a helyes? Így hagynátok? Csúfolják sokat, de mégis csak 7 éves..

2015. aug. 23. 10:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
9%
"Nem kell hozzà nagy ész" Ez is SZAKMA,amit TANÍTANAK.
2015. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit aggódok, hogy amiatt is csúfolni fogják, ha szedi. De akkor inkább az.
2015. aug. 23. 20:32
 33/41 anonim ***** válasza:
50%
Azzal majd leállnak, ha elkezdik. Nekik is hasonló a szemöldökük.
2015. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
51%

Hiába tanítják, el lehet cseszni. Fodrászok is tanulnak, mégis csesznek el frizurákat.


Én személy szerint azért nem bíznám másra, mert tudom magamról, hogy annyira természetesre csinálnám, amennyire lehetséges. Nem akarnám, hogy valaki más valami 3 mm-es egyenszemöldököt nyomjon a fejemre.

2015. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
82%

Pont ma láttam egy 7-8 éves kislányt, nagyon aranyos volt amúgy, amikor ránéztem, még rám is mosolygott, de olyan vastag, bozontos, középen összenőtt szemöldöke volt... Nem csak én néztem meg.

Szerintem is szedesd ki, legalább középen, ha össze is van nőve. Ezért csak nem fogják csúfolni, nem kell még olyan vékonyra szedetni.

2015. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
50%
34-es ne beszélj már hülyeségeket.Hát csak van a kérdezőnek kozmetukus ismerőse aki normálisan dolgozik.A kozmetikus legalàbb gyantàval szedi le,tartósabb, s ha megvan az íve, utàna màr a kérdező is meg tudja igazítani.
2015. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
25%
*kozmetikus
2015. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
48%

A gyanta megint csak nem olyan speciális dolog, amihez csak laborban lehet hozzájutni.


Másrészt egy hétéves gyereknek pont nem az ív lenne a lényeg, hanem csak a felesleg eltüntetése. Nem kellene nevetségesen kinéznie.

2015. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
4%
Aztán ha a kövérsége miatt csúfolják, vidd el zsírleszívásra, ha a neve miatt, változtasd meg, ha a füle miatt, műttesd meg. Legegyszerűbb lenne talán csadort adni rá, akkor hamarabb megtanulja, hogy kizárólag a mások véleményének megfelelés a fontos.
2015. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
57%

"Aztán ha a kövérsége miatt csúfolják, vidd el zsírleszívásra, ha a neve miatt, változtasd meg, ha a füle miatt, műttesd meg. "


Ha szerinted a fentiek azonos súlyúak egy összenőtt szemöldök kicsipeszelésével, akkor csak gratulálni tudok.

Az egy dolog, hogy nem a másoknak való kényszeres megfelelésre kell nevelni, épp ezért írtam fentebb, hogy ügyesen kell csinálni, spontán, mellékesen felajánlva neki, amikor magunknak szedjük. (Épp ezért én NEM vinném kozmetikushoz, annyi kézügyességem van, hogy az összenőtt részt meg még max 1-2 szálat biztonságosan kiszedjek...)

Viszont ha szétkínozzák ezzel a suliban, attól szerinted épül a kis lelkivilága??? Abból nem azt tanulja meg, hogy "ha nem ilyen lennék, szeretnének"?

2015. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!