Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám rámtelepedett. Mit...

Anyám rámtelepedett. Mit lehetne kezdeni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mindenbe beleszól, lépni nem tudok tőle kettőt, a saját gondolataimat is elvonja, annyira irányítana, és nem is a legfontosabb dolgokat... Folyamatosan beszél, ha meglát, hogy mit csináljak, meg így meg úgy, nem tudok oda koncentrálni a dolgomra, ami fontos lenne. A cuccaimat pakolgatja jobbra, balra, nem találok semmit. Ha nem szólok hozzá, azt hiszi ráérek, mert nem mondok semmit, gondolja, hogy akkor nem is gondolok semmit... Egyfolytában magyarázni kell neki bagatel dolgokat, hosszan. Kiabál kifelé, kérdez valamit, de hallani nem hallja, amit válaszolok. Idióta kínlódást csináltat velem, megmondja hogy mivel csináljam. Ha még eszembe jut hirtelen valami, még kiegészítem. 22/F
2015. szept. 6. 12:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben vagy, és sehogy sem tudod megoldani, ne tervezz rögtön doktori képzést is

Végezd el az egyetemet, menj el dolgozni, és utána is doktorizhatsz.

2015. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Lehet úgy lesz. Egyébként már beszéltem vele, azt, hogy meddig fog tartani nem tudom.
2015. szept. 8. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!