Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha utálom az anyámat?

Killerhun_XXX kérdése:

Mit tegyek ha utálom az anyámat?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer s nem kétszer jutott az eszembe hogx elszököm itthonról mert annyira kiálhatatlan hogy az már nem igaz!! 16 éves fiú!! Ismétlem fiú vagyok!! És nem mehetek sehová se!! A barátnömtől is eltilt! Szin 5-ös tanuló vagyok és ez se elég neki. Undoritó. Nagyon utálom már annyira elegem van belölle hogy az nem igazz!!! 16 évesen eltilt a barátnömtől! És ha el is mehetek max 1-6 ig! Más velem egykorú ahogy mesélik! És normalisan élnek! Nem cigizned se semmi! 10- ig leengedik öket! Azt mondják az élet kemény és nagyon nehéz! Hát inkább vállalnám mit hogy itt legyek vele!!!! Azért imádkozok sokszor az Istenhez hogy váltóztasson madárrá had repüljek innenn el s végre a magam ura legyek! És tudjak ugyan ugy szorakozni, nevetgelni mit a többi velem elkorú gyerek/félfelnött....

#Segits...
2015. szept. 20. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Költözz el.
2015. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Mamma Mia az Istentől várod, hogy madárrá valtoztatva elmenekülhess?

Anyadnak igaza is van, ilyen hülye eszjarassal inkább ülj egész nap a sarokban.

2015. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Anyukád tökéletes mintapéldája annak,hogy ha egy szülő nem tudja feldolgozni,hogy a gyereke felnő és kezd önállósodni.Kitartást!
2015. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Te biztos kitűnő tanuló vagy amúgy?
2015. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

#1 Miből?

#2 Normális vagy?

#3 Biztató válasz, de kérdező nem ér vele semmit

Kérdező: miért, mi történik, ha nem maradsz otthon? Gondolom nincs mitől eltiltson, ergo nincs kockázat. Ergo: később jössz, üvölt 1-2őt, és ennyi. De nem értem az anyám. Gondolom sok órád van. Na, ha mondjuk van 9 órád, ami tart fél ötig, és nem laksz közel a sulihoz, akkor máris kb. ~1h az utazási idő. Tehát ha tényleg viszonyla messze laksz, akkor max. fél-háromnegyed hatra érkezel haza. Ha közelebb laksz, akkor mielőtt elmennél, tanuld meg a dolgokat valahogy a suliban, vagy egy könyvtárban, aztán menj haza, és mondd, hogy késett a tömegközlekedés. Vagy autóval visz haza?

De tényleg... mit tud tőled eltiltani...? Gondolom így is_úgy is ingerszegény életed van otthon, ha úgyse veszthetsz semmit, akkor akadályozd meg anyádat.

2015. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Szín ötös tanuló, persze... ezzel a helyesírással biztosan nem! Akkor viszont a többi is csak mese, túlzás, kamaszhiszti.
2015. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

#4-es vagyok:

Szerintem nem rég vitatkoztál édesanyáddal, mert elakartál éjjel menni valami szórakozóhelyre. Végül nem engedett el és te dühödben feljöttél ide és elkezdtél panaszkodni, hogy milyen borzasztó életed van. (Ezt a rengeteg felkiáltójel árulja el.) "Nem cigizned se semmi! "? Nem enged cigizni? Hát ne is, csak téged próbál védeni, hidd el meg fogod Te ezt még köszönni neki.

Egyébként nem zavar ha lepontozol, legalább az is segít levezetni a dühödet...

2015. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nah, hogy tiszta vizet önthessünk a pohárba elmondom! Nem veszekestem anyámmal! Nem akartam és szandékomban sem áll sem cigizni sem éjszaka elmászkálni! S valóban 5 ös tanuló vagyok csak azért szar itt a helyes írásom mert telefonról irtam amit eldugtam mert mindent elvessz töllem és akkornis tanulnom kell ha mindent tudok.
2015. szept. 20. 13:16
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Ha valóban olyan rossz a helyzet, akkor hívd fel őket.

2015. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Soha nem értettem, a telefon miért akadályozza az embereket a helyesírásban...

Amúgy: sokat nem tudsz tenni, vagy költözz el, vagy viseld el. Nekem is hasonlók a szüleim, tudom milyen rossz helyzet, de nincs hatalmad anyád fölött, amíg ő tart el.

2015. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!