Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha utálom az anyámat?

Killerhun_XXX kérdése:

Mit tegyek ha utálom az anyámat?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer s nem kétszer jutott az eszembe hogx elszököm itthonról mert annyira kiálhatatlan hogy az már nem igaz!! 16 éves fiú!! Ismétlem fiú vagyok!! És nem mehetek sehová se!! A barátnömtől is eltilt! Szin 5-ös tanuló vagyok és ez se elég neki. Undoritó. Nagyon utálom már annyira elegem van belölle hogy az nem igazz!!! 16 évesen eltilt a barátnömtől! És ha el is mehetek max 1-6 ig! Más velem egykorú ahogy mesélik! És normalisan élnek! Nem cigizned se semmi! 10- ig leengedik öket! Azt mondják az élet kemény és nagyon nehéz! Hát inkább vállalnám mit hogy itt legyek vele!!!! Azért imádkozok sokszor az Istenhez hogy váltóztasson madárrá had repüljek innenn el s végre a magam ura legyek! És tudjak ugyan ugy szorakozni, nevetgelni mit a többi velem elkorú gyerek/félfelnött....

#Segits...
2015. szept. 20. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Mert félt téged.


Ilyen helyesírással nem vagy 5-ös tanuló.

2015. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet 5-ös tanuló te nagyon okos. Mobillal úgy lehet elcseszni az írást, hogy mondjuk i-t akar nyomni de véletlenül a mellette lévő betűre csúszik az ujja.


Anyád ellen az elköltözésen kívűl semmit sem tehetsz, ő lát el.

2016. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, egy mostani kommentnek köszönhetően újra idetaláltam. Aki a helyesírás miatt cs*sztette a kérdezőt, hülye, mert a mobilomon pont, h az autocorrect miatt hibázok, ritkábban félrenyomok.
2016. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!