Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítsam le a párom...

Hogyan állítsam le a párom gyermekeit? Állandóan követelőznek és az apjuk minden pénzét elköltenék, utána meg én vagyok a rossz, amiért nem engedem.

Figyelt kérdés

3 gyermeke van az előző házasságából, 14, 12 és 9 évesek. Egy agyvérzés miatt sajnos nagyon megromlott az egészsége, én lettem a gondnoka.

A gyermekei csaknem minden nap beugranak valamiért és mindig kérnek is valamit, amire az apjuk persze azonnal rávágja, hogy vegyétek csak meg...

Mindezek után nekem kell azt mondani, hogy nem, mert nem jut rá. Válaszként pedig rohannak az apjukhoz sírni, hogy én milyen kegyetlen vagyok.

Hogyan értethetném meg ekkora gyerekekkel, hogy ne csinálják ezt? Az anyjukkal hiába is próbálnék beszélni, mert még mindig dühös rám a kevesebb gyerektartás miatt.


2015. szept. 24. 11:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miújság veletek kérdező? Rendbe jött a párod? Együtt vagytok még?
2018. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
.
2018. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na?
2023. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!