Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem a lelkiismeret-...

Hogyan győzzem a lelkiismeret-furdalásomat, hogy nem számolok be a szüleimnek arról, hogy milyen az egészségügyi állapotom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a viszonyom a szüleimmel, eddig szinte mindent megosztottam velük... most már más városban élek és tanulok, és mostanában elég sok orvoshoz elmentem vizsgálatokra, de ők ezekről nem tudnak. Elsősorban azért, hogy ne idegesítsem őket, de ők nem is értenek hozzá annyira, sőt félnek az orvosoktól...

Tudom, hogy elvileg 21 éves felnőtt nőként senkinek sem vagyok köteles beszámolni ezekről, de akkor is... Hogy győzzem ezt le? Maga a gondolat is idegesít, hogy ha el kellene nekik magyaráznom mindent és be kell nekik számolnom róla...



2015. szept. 24. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nos, nekem volt nagyon komolya betegségem, és nem szóltam, csak utólag, mikor már lelkileg is összeomlottam. És nagyon megbántam. Ha tényleg komoly dologról van szó, igenis kell tudnia róla a szüleidnek. Csak úgy tudnak segíteni és melléd állni.
2015. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha komoly, akkor mondd el, egyébként nem kötelező, ez ugyanolyan magánügy, mint a nemi életed.
2015. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem komoly, csak vizsgálatra mentem sok különböző orvoshoz.
2015. szept. 25. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!