Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te szoktál a gyerekednek...

Te szoktál a gyerekednek pénzt adni cigarettára? És ha igen, milyen időközönként?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 13:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Amúgy én is leszoktattam az exem a cigiről de miután szakítottunk ugyan úgy szívta sőt még jobban pedig egy évig nem gyújtott rá.


Tesóm is most szoktatta le a csaját.

2015. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
18-as bocs, de nem tudom van e kamasz gyereked.Nem bankrablás, meg gyilkosság az egyetlen pénzhez jutási forrás, hanem mondjuk lenyírja a szomszéd néni füvét,vasat elviszi leadni, sőt van néha születésnapja is, amire a családtól igenis kap pénzt.Amihez szülőként az ég világon semmi,de semmi közöm.És igenis tudomásul kell venni, hogy kiszolgálják Őket a szépen lefóliázott dohányboltokban , és alkohollal is kiszolgálják Őket.Kár áltatni magunkat.Én akkor is a türelemben hiszek hiszek.
2015. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
92%

emese971, oké hogy van születésnapja, leadja a vasat, stb, de gondolom nem százezreket kap a gyerek, hogy minden nap fussa cigire évekig.


De egyébként is ezt írtad, idézem:

"Viszont kap heti 1500 ft zsebpénzt, ezt nem vonhatom meg, mert akkor megszerzi máshonnan."


Miért ne vonhatnád meg tőle? Mert különben elmegy füvet nyírni? Saját magad ellen beszélsz...

2015. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!