Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyuval? Minden...

Mit csináljak anyuval? Minden áldott este órákig írogat nekem a facebookon.

Figyelt kérdés

Szeretem őt, és szeretek vele beszélgetni. Napközben mindig dobok neki 1-2 emailt amikor épp van időm, és beszélgetni is szoktunk.

Viszont ami zavaró, hogy minden áldott este úgy 3-4 órán keresztül írogat nekem. És elvárja, hogy válaszoljak 1-2 percen belül, mert ha nem, akkor először teleírja a chatet azzal, hogy "HAHÓÓÓ", ha pedig arra se reagálok, akkor telefonon hívogat... Megmondani nem lehet neki, hogy ne csinálja, mert nem érti meg, hogy mi a gond, azt mondja úgyis ráérek, úgyis a gép előtt ülök folyton.

Viszont elég zavaró, mert nem tudok tőle tanulni, se filmezni, se játszani, se másokkal beszélgetni.

Hogy lehetne erről leszoktatni, ha a szép szó nem használ?


2015. okt. 6. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszolónak volt igaza. Egyszerűen ha nem akarod hogy zaklasson senki akkor kapcsold ki a telefont vagy ne lépj fel olyan oldalra ahol tud írni bárki.Ha meg megkérdezi majd hogy "Hát ugyan miért nem írtál vissza?" akkor megmondodod hogy "Nem értem rá és különben is neharagudj meg de már mondtam neked sokszor hogy nem érek rá egész nap".

Ha ezt sokszor eljátszod idővel ő fogja megunni.

2015. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindent odaadnék, ha zaklatna az anyukám akár minden este telefonon, smsben, emailben, személyesen... (Egy éve ment el és azóta is várom minden nap, hogy hívjon.)
2020. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!