Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit szólnátok ha...

Anyukák! Mit szólnátok ha megtudnátok hogy a 13 éves, kitünő lányotok néha puskázik dolgozatoknál?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó csak eszembe jutott!
2015. okt. 26. 08:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%
Semmi gond nincs vele addig, amig nem kapjak rajta. Szoval csinalja, de akkor ugyesen! Kulonben a tanarok szemeben elvagja magat.
2015. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Attól függ miből és miért.

Én egy vizsgaidőszakot puskáztam végig, mert kórházból jártam be vizsgázni, abban az állapotban nem volt túl sok más lehetőségem.

Egyéb vizsgaidőszakokban meg csak max. 1-2 tölteléktárgyat.

Gimiben sajnos sosem hagytak puskázni a tanárok, nem nagyon mert senki,csak fizikából. Nálunk nagyon nézték.

2015. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kémiatanár mondta anno, hogy a puska írásakor és puska-használatkor is legalább tanulunk. :D Persze ha valakinél meglátta, elvette és kampó a naplóba, legközelebb pedig a lebukott diákot feleltette.


Ennek értelmében én nem botránkoznék meg rajta.


Volt olyan matektanárom is, aki egy osztálytársnőmnél észrevette a puskát...nézegette, olvasgatta, vigyorgott, majd visszaadta a lánynak és tovább sétált a padsorok között... :D


30N

2015. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 gamersrác válasza:
86%
Megveregetném a vállát, és egyetlen egy mondatot fűznék hozzá: Kislányom, belőled még híres köztársasági elnök lesz!
2015. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
69%
Semmi baj nincs ezzel. Nincs olyan ember, aki sosem csinált ilyet.
2015. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
3%

Engem eléggé kitud borítani a becstelenség, és ha majd lányom lesz biztosan nem engedném meg ezt neki.

Szerintem sokkal "szebb" jegy a megérdemelt 2-es mint a puskázott 5-ös, nem is beszélve arról, hogy az igazság mindig kiderül!

2015. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig jól tanultam, de kellett néha egy kis emlékeztető, igaz, nem sokszor mertem használni, de szerintem nem gáz, ha néha használ ilyet, nem kell annyira vaskalaposnak lenni. a nagybetűs Igazságnak az életben úgysincs sok szerepe.
2015. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Októberi kérdés. Több mint egy hónap alatt nem érkezett elég válasz?
2015. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
38%
Hát, nekem még fel sem vetődött a puska ötlete.A jegyem lehetőleg tükrözze a tudásomat.
2016. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

megverném, kukoricán térdepeltetném és szobafogságot kapna. ( remélem átment az irónia)

hülye a kérdés több szempontból is

2016. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!