Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit szólnátok ha...

Anyukák! Mit szólnátok ha megtudnátok hogy a 13 éves, kitünő lányotok néha puskázik dolgozatoknál?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó csak eszembe jutott!
2015. okt. 26. 08:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
84%

Én anyukám úgy volt vele, hogy "segíts magadon, Isten is megsegít", tehát hogy amíg az eredmény jó, addig mindegy, hogyan érted el. És ez az életben is így van (persze vannak szélsőséges esetek, pl. emberölés, de ezt most ne vegyük ebbe bele).


Ezt félretéve azért az az ideális, ha mellé rendesen tanul, és nem a puskára bízza az összes dolgozatát 100%-ban, hanem csak néha használja (mint ahogy a kérdésben szereplő lány is), és a puskaírást használja arra, hogy közben tanul... mert lesz olyan helyzet, amikor 100%-ig csalással, háta mögött tudás nélkül nem fogja kibekkelni a dolgot. Ezt meg kell tanulnia. Az arany középút fontos.

2016. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Semmit.azzal is tanul, ha puskázik.Lényeg, hogy kitűnő, tehát valamit jól csinál.A tanultak nagy részét az ember úgyis elfelejti, addig lényeg, amíg kijárja az iskolát.
2016. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Hat majd foiskolan jonnek az otthon megirt berantosok :) haha. 13 evesen NEHA puskazni szerintem nem olyan nagy bun. En csak egyszer puskaztam altalanos iskolaban, be is voltam rezelve teljesen, szerintem a tanar is eszrevett, mert olyan benan csinaltam, de nem szolt, mert szeretett engem. Kivettem a konyvet a taskambol, s azt lapoztam a pad alatt a taskam tetejen.
2016. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
49%
#33 XD tényleg bénán csináltad
2016. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
50%
Én is puskázok NÉHA. amikor 10 oldalt kellett bemagolni (nagyfüzetben) akkor írtam puskát. Tökre féltem, hogy mi lesz, ha Anya megtudja, erre meséli egy hét múlva, hogy ő államvizsgán, meg érettségin akart csalni... :D (én sima tzn)
2016. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!