Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtennétek, hogy elolvassátok...

Megtennétek, hogy elolvassátok és adtok valami tanácsot?

Figyelt kérdés

[link] itt a részletes történet


Köszönöm előre is!



2015. okt. 28. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt írta, egy 12 évesnek ne legyen párja. KB olyan agyi színvonalon van a kérdező.
2015. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
KÖNYÖRGÖM VALAKI ÍRJA MÁR LE, HOGY HOL OLVASSÁTOK AZT HOGY 12 ÉVESEN PÁRJA VAN!!!
2015. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Sehol, csupán a szöveg nem egy felnőtt írása, hanem egy kisgyereké. Tehát vagy nagyon fiatal a kérdező, vagy nagyon gyermeki szinten van agyilag
2015. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

MÁr bocs, de én a párod helyébe már rég elhagytalak volna. Mi az már, h azon agyalsz, h (állításod szerint) életed megnyomorítóit válaszd, vagy azt, akit szeretsz??? Normális ember gondolkodás nélkül a szerelmét választaná!!!


14/L

2015. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként 23 éves vagyok, közgazdász és vállalkozó, szóval rúgtal egy öngólt azok, akik szerint gyermeki agyi szinten vagyok... Utolsó, aranyos vagy, hogy tanácsot próbálsz adni, de légyszi 14 évesen ne te akard megváltani a világot és megmondani a páromnak, hogy mit csináljon, bár ő jót nevetett ezen.
2015. okt. 28. 18:33
 16/24 anonim ***** válasza:
Attól, hogy x végzettség van, a gondolkodásod még gyerekes.
2015. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%

"ne te akard megváltani a világot és megmondani a páromnak, hogy mit csináljon, bár ő jót nevetett ezen"


Nem akartam megmondani neki, h mit csináljon, én azt írtam, h ÉN mit csinálnék a HELYÉBEN. Szövegértés.

És nagyon ostoba párod lehet, ha nem fogja fel ép ésszel, h te azon agyalsz, h ŐT válaszd-e, vagy életed megnyomorítóit.

Ja és te csak ne köss bele a 14 évembe, mert - mint láthatod - többen is 12-nek néztek téged.


Ui.: Ha nem változtatsz az "Ó jaj, kit válasszak?" hozzáállásodon, akkor a párod egy idő után ráun erre és elhagy. Meglátod. Majd ha 1-2 év múlva rájössz, h egy 14 éves jobban fel tudta mérni a helyzetet nálad, akkor gyere nekem a közgazdász végzettségeddel. (Egyébként hogy jön ide a lexikális tudás???)

2015. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
És szerinted érdekel, ha 12-nek néz itt a sok hülye, okoskodó, tipikus magyar A-típusú személyiség? Nem. Mert ők is úgy ítélkeznek, hogy nem ismernek, mert ha ismernének, akkor tudnák, hogy a gondolkodásom alapján nemhogy 10 évvel fiatalabb, hanem épphogy nem 10 évvel idősebb vagyok, pl. a főnököm szerint is, és szinte minden barátnőm 35-40 éves. Az meg a másik, hogy neked fogalmad nincs mondjuk arról, hogy az "életem megkeserítői" juttattak el oda, ahol most vagyok az életben, és nem tudom, hogy hasonló helyzetben te mit csinálnál... Mert az egy dolog, amit most mondasz, de megnézném, hogy mit tennél, ha konkrétan te is ebben a szituban lennél.
2015. okt. 28. 23:06
 19/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, neked annyit szeretnék mondani, hogy a végzettség igenis összefügg a gondolkodással, mivel azok az emberek, akik a húszas éveik elején is gyerekesen gondolkodnak, a legtöbb esetben bizonyítottan el sem jutnak a diplomáig.


Amúgy sajnállak benneteket (tisztelet a kivételnek), hogy annyi van bennetek, hogy ítélkezzetek és beszólogassatok annak, aki segítséget kér. Tartsátok meg jó magyar szokásotokat, osszátok az igét név nélkül, de előbb nézzetek körül a saját házatok táján, mert ha az én gondolkodásom egy 12 éves gyerekének felel meg, akkor a tiétek egy 2 évesének. :D

2015. okt. 28. 23:12
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha a családod juttatott el oda, ahol most vagy, akkor minek nyitottál egy külön blogot, hogy keseregj, hogy milyen rossz neked??? Na ezt magyarázd meg nekem! Logikád lvl. 1468854. Szerintem ülj le, és egy teát iszogatva gondold át mégegyszer ezt az egészet ;)
2015. okt. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!