Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtennétek, hogy elolvassátok...

Megtennétek, hogy elolvassátok és adtok valami tanácsot?

Figyelt kérdés

[link] itt a részletes történet


Köszönöm előre is!



2015. okt. 28. 10:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A magas végzettség és a mindennapi életben való érvényesülés, illetve a kornak megfelelő gondolkodás nem feltétlenül függ össze. Millió olyan diplomás van, aki a szakteruleten kívül még józan paraszti ésszel sem bír.

Egy értelmileg és érzelmileg is felnőtt ember nem fog blogot nyitni azért, hogy ott nyafogjon.

2015. okt. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti! Neked annyi eszed van, mint egy zsák krumplinak...inkább a te logikáddal van a baj, elég érdekes, hogy akiknek megmutattam a bejegyzést, mind értették, és próbáltak tanácsot adni, nem pedig okoskodni. Tudtad, hogy az emberek nagy részének szüksége van külsős tanácsokra és támogatásra ahhoz, hogy átlásson egy döntést? Nem magányos teázgatások kellenek, légyszi pszichológia szakra se menj soha.


Utolsó! Igazad van, az érzelmileg felnőtt emberek magukba roskadnak, felemészti őket a problémájuk, ahelyett, hogy másoktól segítséget kérnének. Ezért tartotok itt, ahol vagytok, kis IQ negatív nethuszárok. ;)

2015. okt. 29. 20:50
 23/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszed az IQ mínuszban szöveg még mindig menőnek számít? A múlt században élsz haver ;) És igen, először át kéne gondolni a dolgokat és nem egyből szétteregetni az interneten a problémáidat. Mi képzeld nem vagyunk a helyedben, ergo egyedül TE tudhatod, mi a jó megoldás. Ez még nem jutott el a tudatodig?
2015. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Huh, nem kicsit vagy magadtól elszallva.

Nem, a felnőtt ember nem roskad magába, hanem megoldja a problémát. Te meg nem segítséget kérsz, hanem nyivakolsz, mint egy kisgyerek. "Jaj de szerencsétlen vagyok, mindenki engem sajnaljon, de különben nagyon okos vagyok ám, sőt, én vagyok a legokosabb a világon, mindenki más buta mint a tök."

Tudod ha felnőtt lennél, több megoldás is állna előtted, mint Pl beszélni a szuleiddel, vagy simán csak túl lépni az egészen, vagy szakember segítségét kérni, ha annyira nem tudod feldolgozni. Ehelyett te vinnyogsz, de te felnőtt vagy. Hát akkor hajrá, oldd meg a problémát felnőttként.

2015. okt. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!