Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem van igazam vagy a...

Nekem van igazam vagy a szüleimnek? 72kg 181cm vagyok és a szüleim folyton azt vágják hozzám milyen gizda vagyok meg beszólnak.

Figyelt kérdés

Ma este lezajlott a szokàsos szapulàsuk és rà 10 percre odajött apa elkezdi:Nah làtom dudorosodsz. Erre kifakadtam és elküldtem a...

csak szerintem volt jogos?? A mindennapi szapulàsok mellett egyszer ezt màsszor azt mondja!! Azért elég nehez ezt elviselni..



2015. nov. 2. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem miért mondják ezt, szerintem a magasságod pont az átlag, a súlyod pedig teljesen oké 180 centihez. Legalább nem vagy dagadt. Valószínűleg a szüleidnek nincs jobb dolga, ne vedd magadra, hagyd rájuk.
2015. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Vársz erre valamilyen választ vagy csak fröcsögtél egy sort?
2015. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Testtömeg index alapján normális a testsúlyod.
2015. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen és köszönöm amúy fiú vagyok és valaha dagadt voltam nagyon es érdekelt
2015. nov. 2. 20:18
 5/10 anonim válasza:
100%

fiú vagy vagy lány? hány éves vagy?

én 77/172 vagyok

2015. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiu
2015. nov. 2. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nincs igazuk, ha bármely irányban beszólnak a súlyodra, mivel semmiképpen nem vészes, a számok alapján pont jó s bármilyen is vagy, sem gizda, sem kövér nem lehetsz...
2015. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
24%
Fiúként 181 cm-hez 72 kg kevés, vagyis szerintem sovány vagy, azért egy férfinak legyen vmi férfias kinézete... Persze ha így érzed jól magad a bőrödben akkor ok :)))
2015. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban gizda lennél (bár szerintem nem vagy az, egyszerűen csak vékony) akkor se lenne szép dolog a szüleidtől hogy folyamatosan ezzel piszkálnak...

egy időben nekem is mondogatták (szerencsére nem a szüleim) hogy gebe vagyok, és egyszer kétszer amikor 100 kilós emberek mondták, visszaszoltam hogy még mindig egészségesebb vagyok mint te...

próbáld elmagyarázni hogy te ilyen vagyok, így érzed jol magad, nem szeretnéd többször hallani...

2015. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 186cm vagyok és 55kg XDD Szintén fiú.
2015. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!