Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy mindkg...

Miért van az, hogy mindkg amikor anya megtudja hogy szívtam 1 szálat, akkor mindig a droggal jön elő és pont ezért cigizek mert idegesít (? ) 14/F

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtem el cigizni, hetente elszívok max 2-őt (egyáltalán nem szokok rá..) de anya megtudta. Azóta mindig amikor ez szóba jön, küldözget minden oldalt hogy ilyen tüdő olyan rák, betegség stb

Az utolsó 2 alkalommal meg a droggal való foglalkozást hozta fel, hogy "mindenki ezt mondja hogy..."

Ezért cigizek, mert ideges vagyok. De annyira hogy a gyomrom is fáj meg hányingerem is van... Elegem van ebből a folyamatos veszekedésből, anyám nem képes megérteni hogy miatta van ez az egész. Ráadásul nem csak miatta stresszelek...



2015. nov. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Jó azért az nem megy.. De ahhoz, hogy az alap erőnlétet meg tudjam szerezni, szerintem elég volt ez az 1 év.


Persze én kevésbé érzem magamon, de olyan haveromat is megkérdeztem, aki nem cigizik. És szinte semmit nem érzett.

2015. nov. 6. 22:20
 42/48 kovpet ***** válasza:
szinte? :)
2015. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
52%
Ezek csak kifogások. Ha edzeni akarsz, edzel. Egy volt osztálytársam bátyja még gyerekkorában partvisnyelet rakott az ajtófélfára, és ott húzódzkodott esténként, meg kézisúlyzózott, mert nem engedték ki a sötétben, és mert 32 négyzetméteren laktak. Az osztálytársaim a játszótéren edzettek, a hintaállványon meg a korláton. Ingyen van. De biztos sok áthidaló megoldás van még. Aki keres, az talál.
2015. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Kondiba tudok menni. Itthon is tudok edzeni. A legutóbbi alkalomnál, amikor megtudta hogy cigiztem, akkor csak érezte a pólómon és ennyi.
2015. nov. 15. 20:24
 45/48 anonim ***** válasza:
te már függő vagy.
2015. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
4-5 hónapon belül, havi 4-5 szál ment el:D És nem is lesz ez több. Szóval nem szoktam rá.
2015. nov. 15. 21:41
 47/48 vakondka válasza:
Anyukád nagyon szeret, örülj neki, hogy ennyire aggódik az egészségedért és nem szeretné ha 40 évesen meghalnál tüdőrákban, köhögve, hosszú szenvedések után.
2015. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
52%

Ha amiatt cigizel, mert anyar felidegesit, hogy cigizel... akkor hogy kezdted el?

egyebkent tenyleg tipikus kirogas, hogy valaki azert cigizik, mert megnyugtatja... hulyeseg... aki igy erzi, az bizony nikotinfuggo, mert az a megnyugvas amit erez, a nikotinehseg kielegulese

2 heti dohanyzas utan kepesek rakos sejtek kialakulni, nem kell hozza 40 ev

ezenkivul meg... 14 eves gyerek vagy, ennyi idosen meg komolyan beszopod ezt az idegeskedos dumat? Meg anyucin stresszelsz? A cigi nem tesz erettebbe, csak es kizarolag az ostobasagrol tesz tanubizonxsagot, hiszen egy ertelmes leny nem mergezi magat tudatosan


es raadasul rohadt draga

2015. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!