Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy mindkg...

Miért van az, hogy mindkg amikor anya megtudja hogy szívtam 1 szálat, akkor mindig a droggal jön elő és pont ezért cigizek mert idegesít (? ) 14/F

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtem el cigizni, hetente elszívok max 2-őt (egyáltalán nem szokok rá..) de anya megtudta. Azóta mindig amikor ez szóba jön, küldözget minden oldalt hogy ilyen tüdő olyan rák, betegség stb

Az utolsó 2 alkalommal meg a droggal való foglalkozást hozta fel, hogy "mindenki ezt mondja hogy..."

Ezért cigizek, mert ideges vagyok. De annyira hogy a gyomrom is fáj meg hányingerem is van... Elegem van ebből a folyamatos veszekedésből, anyám nem képes megérteni hogy miatta van ez az egész. Ráadásul nem csak miatta stresszelek...



2015. nov. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Osztálytársammal össze vagyok veszve, szerelmi gondjaim is vannak meg ilyenek. Csak az enyémet károsítom, csak itthon csinálom egyedül. Nagyin elegem van most, és még az se segít ha 2 hétig szünet van..
2015. nov. 5. 21:21
 12/48 anonim ***** válasza:
83%
A ciki kb annyira segít a problémáidon mint ha a körmödet rágnád, először pótcselekvés aztán függőséggé válik.Anyukádnak sajnos igaza van.
2015. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
83%
Az nem okés, hogy szerinted a szerelmi bánatra meg a baráti összeveszésekre a cigi a megoldás. Nem gondolom, hogy a heti egy-két szál cigitől megoldódik a problémád. Inkább beszélgess anyuddal a dolgaidról. Mindjárt nem fog kelleni a cigi.
2015. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Anyuéknak soha semmikor nem beszélek a problémáimról. Elég kevés haverom van, egy 12 éves lány szerelmes belém, veszekedek sokszor. Nem tudok mit csinálni, mindent magamban tartok.. Én meg normális csajt se találok. Legutolsó is r..anc volt.. Ajj
2015. nov. 5. 21:37
 15/48 anonim ***** válasza:
91%

Az összes MASSZÍV nikotinfüggő kocadohányoskent kezdi. Középsuliban a baráti társaságomból rajtam kívül majdnem mindenki alkalmi dohányos volt és ilyen okos dumákat nyomtak, hogy csak buliban, meg akkor teszem le, amikor akarom, stb. MINDEGYIK rendesen rászokott végül, ahogy az várható is volt és ahogy te is rá fogsz szokni 99,9% mert már gyerekként kifogásokat és ostoba ürügyeket keresel a cigizésre.


Én is kipróbáltam még általánosban, kb. egy dobozzal el is idétkenkedtünk a legjobb barátnőmmel. Én semmi jót nem találtam benne, ő rászokott, ahogy az elő van írva.


Anyukadnak meg legyél hálás inkább az okoskodás helyett, mert neki van igaza. Ne várd meg azt a 10-20 évet, míg rájössz, hidd el most és halgass rá(nk)!


31/N

2015. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
85%

Aki ideges, az zenét hallgat meg teát iszik, nem cigizik. ÉÉÉS főleg, megpróbálja MEGOLDANI a problémát, nem sír meg bagózik, hogy de nehéz az élet 14 évesen.

Mióta cigizel, azóta jobb lett bármilyen tekintetben a helyzeted?

Remélem csak kamu kérdés, bár egyre több az ilyen kis nyomi, aki 14 évesen azt hiszi az egész világ ellene van és a cigi majd megoldja.

A legjobb barátnőm kb ennyi idős volt, mikor elhunyt az édesanyja, ha ő kibírta cigi nélkül, akkor te is túléled a hatalmas """szerelmi gondjaidat""".

Ha meg ENNYIRE stresszes vagy, hogy fizikai tünetei vannak, akkor menj orvoshoz.

Nevetséges, komolyan. És még anyukád a szemét :DDD

2015. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
82%
2-esnek igaza van ha a szüleidtől, akik szeretnek így kiborulsz, mi lesz majd, ha kikerülsz az életbe, ne adjisten egy munkahelyre, lesz egy idegesítő főnököd. Akkor miatta majd láncdohányos leszel? Ez valóban a gyengeség. Most még le tudnál szokni, ha akarnál. Ehelyett inkább sporttal vezesd le a feszültséget.
2015. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
78%
Ne fogd anyukádra, mert mikor nyáron elkezdtél dohányozni, ő még nem tudta, és nem is piszkált a drogokkal, ergo nem amiatt dohányzol... A stresszre meg annyit mondanék, hogy ha te egy tinikori szerelmi bánat miatt cigizel, akkor később tényleg drogozni fogsz, annyi stressz meg pofáraesés fog még érni az életben. Ennél 100x komolyabbak. Az, hogy magadat sajnálod, amúgy sem old meg semmit. Sportolj, igyál citromfűlevél teát, konzolozz, vagy franc tudja, engem mind megnyugtat.
2015. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 DuplaKV ***** válasza:
77%

1. Ha 14 évesen ennyire stresszes vagy, akkor 4 év múlva az érettségin eret fogsz vágni.

2. Én is csak pár szálat szívtam,aztán megértem leszokni. Inkább rágózz, vagy szerez be egy stresszlabdát/stresszkarkötőt, esetleg sportal vezesd le a feszkót.

3. Anyukád csak aggódik érted. Valószínűleg attól fél, hogy a mostanában divatos, és könnyen beszerezhető herbálra is rákapsz.

4. Menj el orvoshoz, mivel ha tényleg ilyen panaszaid vannak, akkor kialakulhat a gyomorfekély, ami nem tréfadolog.

2015. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
32%

Akkor te még anyáddal jól jártál, de hogy én ha látnám, hogy a kisfiam 14 évesen cigizik, olyan pofont adnék neki, hogy nem férne bele a feje a mentőautóba.


Nem vagyok szent meg hülye, úgyis kipróbálja majdnem mindenki a cigit, na de nem kezdi el rendszeresen csinálni 14 éves taknyos korában. Egyáltalán honnan a fenéből van neked cigid?


Nem is akarok mást ismételni, de a cigi rohadtul nem oldja meg a problémáidat és még le sem nyugtat, összehúzza az ereket amitől magasabb lesz a vérnyomás.

2015. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!