Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy mindkg...

Miért van az, hogy mindkg amikor anya megtudja hogy szívtam 1 szálat, akkor mindig a droggal jön elő és pont ezért cigizek mert idegesít (? ) 14/F

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtem el cigizni, hetente elszívok max 2-őt (egyáltalán nem szokok rá..) de anya megtudta. Azóta mindig amikor ez szóba jön, küldözget minden oldalt hogy ilyen tüdő olyan rák, betegség stb

Az utolsó 2 alkalommal meg a droggal való foglalkozást hozta fel, hogy "mindenki ezt mondja hogy..."

Ezért cigizek, mert ideges vagyok. De annyira hogy a gyomrom is fáj meg hányingerem is van... Elegem van ebből a folyamatos veszekedésből, anyám nem képes megérteni hogy miatta van ez az egész. Ráadásul nem csak miatta stresszelek...



2015. nov. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
66%
És igaza van annak, aki azt írta, hogy a függőség ismérve nem a mennyiség, hanem a rendszeresség. Egy volt barátom anyukája napi egy pohár bort ivott munka után, az volt az első dolga. Ha nem ihatta meg, remegett, feszült volt. Alkoholista. Pedig részeg sosem volt...
2015. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
22%
20-as, azért a pofonnal csak vigyázz, nekem olyan vékony arccsontom van, hogy egy erősebb taslitól már betörne a képem, és azért csak nem akarod, hogy a 14 éves fiadat a mentő vigye el, mert te nem tudsz uralkodni az érzéseiden. ._.
2015. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj! Én is 14 évesen kezdtem. Egy-két szál. Aztán egyre több. Most 29 vagyok. Mindig megfigadom,hogy leteszem,de pokoli nehéz. Úgy válsz a rabjává,hogy észre se veszed. Nem az nyugtat,hogy cigizel,hanem a szervezeted kívánja a nikotint ettől ideges leszel,ha megkapja az adagját lenyugszol. Most hagyd abba. Büdös leszel,káros és havi 30 ezer elmegy rá.
2015. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
69%
idegeskedés? Akkor a nyugdijas fater 70 évesen mi a fa. sznak sziv el napi 20-at???
2015. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért cigizel, mert idegesít, hogy cseszeget anyukád a cigizéssel? Abbahagyod a cigizést, tök egyszerű, hiszen azt írod, nem szoktál rá, nem hiányozna, nem igaz? És akkor ő sem fog tovább cseszegetni, mert nem lesz miért. Hol itt a probléma?
2015. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

1. Sportolni már 1 éve akarok, de Box-ra nem mehetek mert ilyen-olyan veszélyes, sima kondiba nem mehetek mert 5-től van 6-ig vagy fél 7-ig tart, és mifelénk tele van cigánnyal a környék.

2. Nyáron utolsó hetekben kezdtem el, akkor vettem 2 dobozzal, és még csak nemrég fogyott el az első. Nem hiányozna egyáltalán, csak ilyenkor szoktam amikor BÁRKI felidegesít. Osztálytársaim közül a fiúkkal vagyok jóba, a lányok leszarnak stb

Nem vagyok annyira "szép", hogy fel tudnék szedni valakit.. Szóval ezúttal a szerelembem sem hiszek.

És már annyira nem tudok mit csinálni, hogy már az ilyenek miatt 1 hete hányingerem van időnként, minden nap minimum 10-szer. Pszichológushoz biztos nem megyek. Anyuéknak soha semmit nem mondok el, ha valami probléma van (márpedig az van). Tanulni rendesen tanulok. Az egyetlen gyerekkori tragédia a szüleim elválása volt. Osztály előtt voltak viták miattam (osztály vs én), meg is akartam verni valakit mert csesztette az akkori (r..banc) csajom, de nem volt abból semmi. Mindig akkor szoktak viták lenni amikor lesz valami sulibuli. Nem érti meg anyám hogy nem akarok elmenni se halloween-i bulira, se keringőzni nem akarok, se farsangra nem akarok menni. Ja meg az osztálykirándulás.

2015. nov. 6. 07:10
 27/48 Költőnő? ***** válasza:
82%

dohányzom. Sajnos. Középsuliban több osztálytársunkkal csapattuk. Koppra ugyanezek a hülye kifogásaink voltak, ugyanígy kezdtük. Ma már tudom, h akkor kellett volna vkinek tarkónk*rnia.


Oltári gáz és átlátszó kifogások ezek, nagyon nincs igazad.

2015. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
54%
"Ezért cigizek, mert ideges vagyok." Mert a cigi ezen segít :'D Nem kell elhinni mindent amit a nagyfiúk mondanak neked. ( hogy a cigi nyugtat ) :'D
2015. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Miért nem mész pszichológushoz?

14 évesen miért baj, hogy a lányok nem foglalkoznak veled??? 14 éves vagy, könyörgök. Szerintem az lenne a fura, ha csajoznál.

Engem is szadizott az egész osztályom, sőt a suli nagy része. Mindig én voltam a lúzer. Szüleimmel se volt soha jó a kapcsolatom. Mégis 18 éves korom előtt nem szívtam egyáltalán cigit, akkor is csak 1 szálat és azt mondtam, hogy ez sz..r.

Helyette kamaszként olvastam, rajzoltam, ültem a Duna parton és történeteket találtam ki, zenét hallgattam. Rengeteg zene van, ami vérző szívű tiniknek készült. Most se vagyok öreg, 21 vagyok. Ha mérges vagyok, akkor olvasok, iszok egy marha erős teát, illetve néha vízipipázok, ez áll a legközelebb a te helyzetedhez, mégis más. Esetleg ha ezt próbálnád kővel? Ártalmas, tudom, de kevésbé mint a cigi. Meg hangulatosabb, mire végigülöd az egy órát a kertben, és nézegeted a gőzt, addigra lehiggadsz.

Nézd, kamaszkorban mindenki úgy érzi, hogy a világ összeesküdött ellene, senki nem érti meg, és az ő problémája a legnagyobb. De erre nem valami önromboló marhaság a megoldás.

Sportolj - akármit, menj el futni a környéken, vagy bicajozni, vagy sétálni, próbálj valami kreatív dolgot, most pl menő a slam poetry, írj verseket.

A cigi nem fog segíteni, cserébe később nagyon megbánhatod, mikor már 30 évesen vénember leszel, sárga fogakkal, ráncos bőrrel és zörgő tüdővel.

2015. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Már írtam, sportolni akarok de nem tudok elmenni még mindig. Külvárosban lakok, nem valami közel a dunához, és mire kiérek, jöhetek haza mert sötét lesz.

Nem vagyok rászokva egyáltalán.. Sőt, volt hogy egy egész doboz cigit kettétörtem, és dobozzal együtt az utcáradobtam. Ha jól tudom akkor hormonzavarom van, mert most azt gondolom, hogy egyedül akarom leélni az életem, se gyerek, se család. Csak ház, kocsi és én.

2015. nov. 6. 14:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!