Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kire számítsak ha nem anyámra?

Kire számítsak ha nem anyámra?

Figyelt kérdés
16 èves vagyok.A fogaim miatt soha nem volt önbizalmam,mindig is meg szerettem volna csinaltatni de anyám soha nem foglalkozozz ezekkel a dolgaimmal se velem.Ma összeszedtem a bátorságim ès elmentem egyedül a fogászatra.A fogorvos közölze velem hogy fogszabályzóra lenne szüksgègem es az 90ezer forintba kerülne ès januárba rakná fel.Mivel anyámra nem számíthatok igy szeretnèk diákmunkát vállalno hogy ki tudjam fizetni magamnak.Anyám semmit nem tud erről az egèszről mert ha elmondanám neki tudom hogy azt mondana hogy ez nagyon drága ès ezt nekem biztos hohy nem fizeti ki..Apum nemlakik velunk havonta találkozunk de vele nagyon jóba vagyok de tőle sem szeretnèk pènzt kèrni..Mit tegyek a diákmunkával tudnèk valamennyit keresni?Nagyon fontos lenne ez nekem..Anyámra soha nem számíthattam..mindig mindent magamnak intèztem ahogy ma ezt is..de mèg nemvagyok 18 addig neki is jőnnie kell ha fogsuabályozót szeretnèk..Segítsetek kèrlek titeket..:(..16/L

2015. nov. 9. 10:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szar, ha nincs önbizalmad miatta, de ahogy itt valaki írta, az egy dolog, hogy mennyiért teszi fel, de után fenntartási költsége is van. Nekem anno volt éjszakai, mert anyámék foglalkoztak vele, ennyi idősen, mint neked és nekem utána olyan 19-20 éves korom táján elkezdtek nőni a bölcsesség fogaim, amik miatt minden visszament oda, mint a fogszabályzó előtt, szóval pénzkidobás volt. Később felnőttként, miután a bölcsesség fogaim teljesen kibújtak rakattam fel állandót.
2015. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!