Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mikor kezdted el az önsajná...

Te mikor kezdted el az önsajnálós "jaj, én buta vagyok, ronda vagyok, semmihez se értek, undorodnak tőlem a fiúk! " korszakodat, és mikor nőttél ki belőle? A szüleid hogy viszonyultak mindehhez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem a nem normális embereknél van ilyen hanem az olyanoknál akiknél a családi háttér a nem normális. És pont az ilyen megszólalások miatt hiszik azok akik szomorúan töltik a tini kort vagy akár gyerekkortól kezdődően az életüket, mert azt hiszik velük van a gond, holott csak csicska szar helyre szükettek.
2015. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálam úgy 10 éves koromban kezdődött talán... A buta nem, bár azt is megkaptam párszor, de a ronda, semmihez sem értek, undorodik tőlem mindenki bőven megvolt. Általános sokat bántottak, itthon is sokszor volt szar a helyzet, teljesen még most se nőttem ki, későn érő vagyok vagy nem tudom. Néha elkap a rossz hangulat és akkor jön minden fentebb sorolt. A szüleim? Anyu mellettem áll/állt mindenben, segít, támogat. Apám... hagyjuk.... Az ő családja is aktívan közrejátszik ebben az egészben...

22/L

2015. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

13 évesen kezdődött és még most is tart. Persze nem folyamatos, inkább hullámzó korszakos. Kezdetben ez váltakozott a "mit nekem fiúk, mind idióta, kinek is kellenének" korszakokkal (kb. 17 éves koromig). Később akkor törtek rám ilyen érzések, amikor éppen vége lett az éppen aktuális kapcsolatomnak. Manapság pedig leginkább akkor, amikor tehetetlennek érzem magam (magatartás zavaros a kisfiam).

Szüleim csak tettek rá egy lapáttal, és még "bíztattak" is. Anyámtól sose hallottam mást, mint hogy sose fogok kelleni igazán (érzéssel) senkinek, mert nincs mellem (A kosaras vagyok). Dugásra jó leszek, de csak azért, mert a férfiaknak mindegy, csak luk legyen, maximum letakarják a fejem. (idézet anyámtól)

2015. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, az lemaradt, hogy 30 éves vagyok

Ja és csak, hogy anyámnak ne legyen igaza: több mint tíz éve élek ugyanazzal a férfival, és nem csak akkor jön haza a szekszelni akar :D

2015. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Butának sosem tartottam magam, szóval az nálam kimaradt. A többi olyan jó 20-21 éves koromig tartott 10-12 éves koromtól, utána barátkoztam meg annyira magammal (mert szépnek szép most sem vagyok a saját ízlésem szerint meg a közízlés szerint sem), hogy letojtam, hogy nem érdeklődtek irántam a srácok. Aztán lehet, hogy a magabiztosság miatt, de azóta sikerült találnom magamnak vkit.
2016. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. vagyok. A szüleim sajnos csak megerősítettek ebben... csak akkor voltam jó nekik, ha verhették a mellüket a tanulmányi versenyeim, eredményeim miatt... közben meg fikáztak, hogy úgysem lesz senkim meg barátaim sem, mert kövér vagyok, igénytelen (tettek arról, hogy ne tudjam a hajam, testem, bőröm normálisan ápolni, sajnos), ronda vagyok, antiszociális vagyok, hülye meg mittudomén... ha már a saját szülei ezt mondják egy tininek, mégis mit gondoljon, egy vadidegen hogy fog ránézni?
2016. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!