Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te kifizetted a gyereknek a...

Te kifizetted a gyereknek a jogsit?

Figyelt kérdés
nagyon le akarta rakni?

2015. nov. 18. 17:07
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kifizették a szüleim. Én annyira nem erőltettem a dolgot és nem is érdekelt nagyon, de szüleim szerették volna ha megvan.

Mióta bátyám külföldre költözött én vagyok az egyetlen segítségük, ami sokat jelet mikor nagymamámmal kell költözni vagy a telekre kell vinni valamit. De vittem már apu dolgozni is (szerelő, tehát országon belül bárhova hívhatják, ami kocsi nélkül nem mindig egyszerű). És ha már itt tartunk az autómba is fizettek bele (használ kocsi, nem volt drága, de nem tudtam volna egyedül kifizetni).

A lényeg, hogy nekünk szükségünk volt rá, hogy legyen valakinek kocsija a családban és erre én voltam az egyetlen jelölt.

2015. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
80%
azért a mai világban a jogsi az nem kiváltság, hanem alapkövetelmény, a szülő ha teheti, taníttassa meg a gyerekét vezetni
2015. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
82%
18. Szülinapomra kaptam.. Nem kértem hogy fizessék ki. De Nagyon örültem neki :)
2015. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kifizették, mivel inkább ez legyen meg nyáron, (mivel nyári munka a környéken sem volt) és a tanulást, vagy az elhelyezkedést ne korlátozza a jogosítvány megszerzésének folyamata, vagy hiánya.


Már jó pár esetben hasznos volt a megléte, illetve nem hiszem, hogy később le tudtam volna tenni(illetve munkát sem kaptam volna).

2015. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
de jó egyeseknek... pff. apuci pénzéből lehet élni kis tininek..
2015. nov. 18. 17:54
 16/52 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, most azért tetted fel a kérdést, mert irigy vagy arra akinek kifizetik a szülők? Egyébként aki jogsit szerez 18, esetleg 17 éves, nem tini, hanem fiatal felnőtt.

És mit szólsz ahhoz, aki lakást, meg kocsit vesz a gyerekének?

2015. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
98%

Magyarul csak puffogásnak és provokálásnak tetted fel a kérdést??

Az ilyen ember nem is érdemli meg, hogy bármit is kapjon...


Amúgy, csak hogy kiakadj: nekem is kifizette apukám! Nem kértem, sőt, nem is akartam, de ő azt mondta, szükség lesz rá később, tudja is, és szeretné is ezt adni nekem. Ennyi. Imádom őt - nem emiatt persze, de neki mindig ilyen a hozzáállása.

2015. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
85%

Nah nem kell feltekenykedni,mert neked azt mondták,hogy húzz el dolgozni... :)

Ez család kérdése,hogy fizetik-e vagy sem.. Egy átlagos család ki tud fizetni 1 jogsit.. Mindenki tudja,hogy az iskola,tanulás,sport,munka,KRESZ tanfolyam nem megy egybe.. Nem tudom hol ezzel a baj.. Ha pl mérnök leszek havi 400 ezerért,akkor még szép,hogy mindent megadnék a fiamnak... Nem mindenki vág fel apuci pénzével..

Egyébként nekem fizették,most vahyok 17..

2015. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
7%
Nekem semmit nem adnak meg a szülök kaján kivül milyen jó élete van itt egy két embernek akit így pénzelnek bár ilyen életem lenne
2015. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
74%
Igen, érettségi ajándék volt.
2015. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!