Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem kéne változnom, vagy...

Nekem kéne változnom, vagy Anya gondolja rosszul? Mit tehetek?!

Figyelt kérdés

Anyukámék elváltak, 1 hónapja külön élnek. 18 éves vagyok, elfogadtam Anyukám döntését, de korlátozni akar. A válás elejétől mondom, hogy nem szeretnék választani köztük. Igazságosan próbálom csinálni, egyik héten Anyánál vagyok, másik héten Apánál. Mikor Apánál vagyok délután akkoris itt vagyok Anyánál 5-6-ig, utánna megyek Apulámhoz. Anya azt mondta nekem vasárnap ordibálva, hogy ő ezt igazságtalannak érzi, mert ő többet törődött velem kiskoromba, ő tanult velem, Apa mindig dolgozott,ivott. Próbálja rossz színben feltüntetni előttem Apát és ezt megmondtam neki. Mikor ez a veszekedés végetért több òráig zokogtam. Apukám mellettem áll, próbál segíteni nekem, hogy ne menjek tönkre lelkileg. Ma elmondtam Anyának ezeket, de nem látja be, hogy mennyire megbántott. Mikor mondtam neki, hogy mennyire sírtam azt mondta ez szánalmas. Én látom rosszul a dolgokat, vagy Anyukám?


Van egy testvérem, 13 éves. Ő 2 napot lehet Apával egy héten, amitől mind a ketten szenvednek. Ezt várja el tőlem is, de nekem ugyanolyan szükségem van az Apukámra, mint Anyukámra.


SEGÍTSETEK!



2015. nov. 19. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szóval anyukádnak 10 éven keresztül nem volt annyi pénze, hogy beadja a válàst? dolgozik egyáltalán?

egyébként mondd meg neki, hogy attól mert ő elvalt apukadtol, neked ugyanúgy az edesapad marad, ha tetszik neki, ha nem.szerintem értelmes ember megérti, és nem hisztizik ha mer találkozni az apjaval is a gyerek.

2015. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!