Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek a férjem...

Mi a véleményetek a férjem viselkedéséről? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A következőt csinálta: Olyan alsónadrágban volt otthon amiből kilógott a két gomb között a nemi szerve. Én ezt szóvá tettem. Nem veszekedtem vele, hanem egyszerűen közöltem a puszta tényeket és azt, hogy ha én ezt észre vettem, ezt más is megláthatja, mégpedig az óvodáskorú gyerekünk. Nem öltözködött fel. Kis idő múlva újra szóltam. Erélyesebben. Továbbra sem vett fel legalább egy rövidnadrágot.Ezután következett a cirkusz, valamint a gyámhatósággal, családsegítővel való fenyegetőzés. Milyen hatással lehet a gyerekre az apa ilyen viselkedése?
2015. nov. 21. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
41%
A férjed egy paraszt, ez a véleményem.
2015. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
85%

Milyen hatással? Anya és apa azért üvöltözik, mert a kukit el kell dugni. Mit von le ebből egy kisgyerek???


Egyébként meg varrd össze az összes ilyen hülye alsógatyáját (vagy dobd ki) és le van tudva.

2015. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
89%
Osztom a kettes válaszoló véleményét. Elég gyerekesek vagytok, hogy ilyenen összevesztek, ráadásul ilyen szinten.
2015. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
87%

Az a véleményem, hogy a zsák megtalálta a foltját.

Oké, a férjed logó p@csökkel lazult otthon, nyilván arra gondolt, hogy "otthon vagyok, akár pucér is lehetnék"

De te sem lehetsz valami normális ha egy kis logó p@cs miatt már gyámhatósággal, családsegítőkkel fenyegetőzöl!

Csak elárulom bár nem vagyok híve a meztelenségnek, de egy kisgyereknek természetes a meztelenség. Később alakul ki náluk is az, hogy nem illik pucérkodni.

2015. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
79%
Ki fenyegetőzött a gyámhatósággal, az apa vagy az anya ? Én azon az állásponton vagyok, hogy a gyerekeknek meg kell tanulniuk már kisgyerek korban az emberi test természetességét, bár kétségtelen, hogy lánygyerek esetében ajánlatos lenne az apának kissé szemérmetesebbnek lenni.
2015. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
24%
Irtó nagy paraszt a férjed:)
2015. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
86%
A kisgyereket nem az apa meztelenkedése, hanem a Ti veszekedésetek, hangoskodásotok viselheti meg.
2015. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
59%
adjátok árvaházba a purdét az lesz a legjobb.
2015. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
80%

jézusom... nem is a gyereket zavarta, hanem téged.

utálom az ilyet, hogy a szülés után ő már nem nő, csakis anya.

minden csak a gyerekről szól,a férj már nem is létezik. csak addig kellett, míg megcsinálta a gyereket.


én kislányként sokszor fürödtem az apukámmal. és lelki sérülések nélkül felnőttem. hihetetlen, mi?

nem hiszem, hogy ekkora ügyet kéne ebből csinálni, vagy otthon is legyen vasalt ingben, öltönyben az az ember?

hadd legyen már neki egy kis nyugi, egy kis lazaság, amikor nem kötsz bele mindenbe!

2015. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
37%

Nevezzetek prűdnek, de egy férfi ne mászkáljon otthon se olyan gatyában, amiből kilóg a farka. Vagy vegye le, ha naturista, vagy húzzon fel normális boxert.

Ha nem hallgat a szóra, le kell önteni "véletlenül" vízzel vagy mással a gatyáját, aztán adni olyat, ami megfelelő, ezt meg vagy kidobni, vagy megvarrni mosás után. Az ordibálás, cirkuszolás tényleg nem tesz jót a gyereknek.

2015. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!